Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 3. kola

Papuk - Rovišće         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Hlevnjak,Sminderovac,Mađerić, delegat: Vargović
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Prša(13),Mimić(15),Radinković(28,47),Mitrović(58).Gosti:/

Garić - Podravac (V)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Grujić,Majstorović, delegat: Koštić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći;Mihatović(51).Gosti:Karan(39 iz 11m),Sabol(90+3)

Zdenka 91 - Slatina         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Molvarec,Novak,Posavec, delegat: Bradvica
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Antal(30).Gosti:Bubaš(25,82),Vicić(53)

Tehničar (Cv) - Križevci         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Fejer,Jurić, delegat: Penava
Gledatelja 250:Strijelci:Domaći:Lovrek(51),Bartolović(80),Novačić(88)Gosti;/

Mladost (KP) - Tomislav (Ber)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Selenić,Ferić, delegat: Zagorščak
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Đipalo(18),Topalović(40),Keljar(86).Gosti:Orlović(88),Tirić(90+4 iz 11m)

Dinamo (Pr) - Virovitica         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Koprić,Geler,Abdić, delegat: Fochtman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Jakšinić(16,33),Faletar(59).Gosti:Kovač(52),Farkaš(90)

Pitomača - Graničar (Đ)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Đorđević,Mikečić,Šuveljak, delegat: Grabovac
Gledatelja 400.Strijelci:Domaći:Škaro(57),Košić(90).Gosti:/

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Pitomača PitomačaPitomača 33009-1 9
2. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 33005-0 9
3. Papuk OrahovicaPapuk 32106-0 7
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 32104-1 7
5. Slatina SlatinaSlatina 32015-3 6
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 32014-3 6
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 31024-5 3
8. Virovitica ViroviticaVirovitica 31023-4 3
9. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 31023-7 3
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 30214-6 2
11. Križevci KriževciKriževci 30212-5 2
12. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 30124-6 1
13. Garić GarešnicaGarić 30123-5 1
14. Rovišće RovišćeRovišće 30031-11 0

Sljedeće kolo

Rovišće - Graničar (Đ), Rovišće, 17.9.2017. u 16,3o
Virovitica - Pitomača, Virovitica, 16.9.2017. u 16,3o
Tomislav (Ber) - Dinamo (Pr), Berek, 16.9.2017. u 16,3o
Križevci - Mladost (KP), Križevci, 16.9.2017. u 16,3o
Slatina - Tehničar (Cv), Slatina, 16.9.2017. u 16,3o
Podravac (V) - Zdenka 91, Virje, 16.9.2017. u 16,3o
Papuk - Garić, Orahovica, 16.9.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.