Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 26. kola

Rovišće - Dinamo (Pr)         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Šantić,Majstorović, delegat: Babić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Jaković(49,54,77).Gosti:Dominković(41), Pavličević(67)

Mladost (KP) - Pitomača         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fejer,Miklečić,Višić, delegat: Moslavac
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Herent(41- 11m), Piragić(56,60).Gosti:/

Tehničar (Cv) - Graničar (Đ)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Sminderovac,Dević, delegat: Penava
Gledatelja 500.Strijelci:Domaći:Koren(49 iz 11m).Gosti:/

Zdenka 91 - Virovitica         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Ritoša,Brunec,Balint-Molvarec, delegat: Fochtman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Suvajac (26,83),Horaček(41), Puškarić(45).

Garić - Tomislav (Ber)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić,Ličinić Sa.,Vidalina, delegat: Bradvica
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Kožuhar(26).Gosti: Ivanda(38),Račan(51)

Papuk - Križevci         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Hruškar,Šuveljak,Kostelac, delegat: Filip
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Radinković(56), Brusač(72).Gosti:Mladen(42- 11m), Višak(64)

Podravac (V) - Slatina         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Smrček,Jurić,Jeličić, delegat: Henezi
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Sabol(14,45), Strajnić(34),Šklebar(67), Drmenčić(90).Gosti:/ ***LISTA STRIJELACA" 21 gol Jaković Franjo (5 KU) (Rovišće) 20 Suvajac Nikola (6 KU) (Virovitica) Škaro Filip (5 KU) (Pitomača) 16 Mimić Borna (1 KU) (Papuk) 14 Belobrk Vjekoslav (3 KU) (Graničar Đ) 13 Tirić Domagoj (6 KU) (Tomislav B.) 12 Sabol Igor (Podravac) 10 Bubaš Matija (Slatina),Horaček Rok (Virovitica),Kosir Boris (Tehničar),Piragić Josip (Mladost KP)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 26194350-13 61
2. Pitomača PitomačaPitomača 26146648-26 48
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 26137637-28 46
4. Virovitica ViroviticaVirovitica 26135860-30 44
5. Križevci KriževciKriževci 26117848-34 40
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 261241037-34 40
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 26116935-29 39
8. Slatina SlatinaSlatina 261221243-49 38
9. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 261131239-49 36
10. Podravac (V) VirjePodravac (V) 26971037-44 34
11. Papuk OrahovicaPapuk 26961143-43 33
12. Garić GarešnicaGarić 26631728-47 21
13. Rovišće RovišćeRovišće 26521929-74 17
14. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 26361731-65 15

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.