Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 25. kola

Rovišće - Dinamo (Pr)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Šantić,Vukman, delegat: Jurišić
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Prskalo(16),Ćibarić(54).Gosti:/

Zdenka 91 - Podravac (V)         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Culej,Loparac,Selenić, delegat: Henezi
Gledatelja 50.strijelci:Domaći:Brekalo(11).Gosti:Šklebar(5), Hrženjak(23,77),Borić(74,79)

Daruvar - Tomislav (Ber)         0 : 8 ( 0 : 3 )
Suci: Matočec,Sminderovac,Juriša, delegat: I.Blažević
Gledatelja 70:Strijelci:Domaći:/.Gosti:Šantalab(2),Tirić(17 iz 11m,50),Orlović(21,59),Hasl(75 ag),Račan(80),Kočiš(90)

Graničar (Đ) - Slatina         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Armin Gadžo,Iveljić,Punčec, delegat: Stojanović
Gledatelja 50:Strijelci:Domaći:Piragić(45),Kuhar(47),Kožar(83).Gosti:Vukomanović(36)

Virovitica - Garić         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Gregurina,Fazlić,Mađerić, delegat: Bradvica
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Pintarić(51),Jularić(73).Gosti:Kolar(20),Kožuhar(45,75),Mihatović(69)

Tehničar (Cv) - Papuk         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Starčević,Jeličić,Šamu, delegat: Penava
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Hudak(90).Gosti:/

Križevci - Pitomača         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Đorđević,Miklečić,Abdić, delegat: Vargović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Stubičan(2,31),Kofler(63),Mladen81 iz 11m).Gosti:/ ****LISTA STRIJELACA*** 24 Lovrek Kruno (Tehničar) 19 Mihatović Antonio (Garić) 15 Kočiš Zoran (TOMISLAV B.)Markušić Matija (Tehničar) 13 Bubaš Matija (Slatina) 11 Jakšinić Marin (Dinamo P.) Kožuhar Filip (Garić) Mladen Hrvoje (Križevci) 10 Bastašić Žarko (Križevci) Milek Alen (Tehničar) Vaclavek Dragan (Garić) 9 Košić Renato (Pitomača) Plantek Ivan (Zdenka 91) 8 Karan Jurica (Podravac) Radičević Marko (Rovišće) Veličan Matija (Pitomača)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 25174479-21 55
2. Garić GarešnicaGarić 25174456-20 55
3. Pitomača PitomačaPitomača 25164554-24 52
4. Križevci KriževciKriževci 25156463-26 51
5. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 25116847-35 39
6. Papuk OrahovicaPapuk 25106942-37 36
7. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 251131146-44 36
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 25711735-32 32
9. Slatina SlatinaSlatina 25841343-51 28
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 25751333-64 26
11. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 25661327-44 24
12. Rovišće RovišćeRovišće 25651426-60 23
13. Virovitica ViroviticaVirovitica 25641529-55 22
14. Daruvar DaruvarDaruvar 25161815-82 9

Sljedeće kolo

Pitomača - Tehničar (Cv), Pitomača, 3.6.2017. u 17,3o
Papuk - Virovitica, Orahovica, 3.6.2017. u 17,3o
Garić - Graničar (Đ), Garešnica, 3.6.2017. u 17,3o
Dinamo (Pr) - Daruvar, Predavac, 3.6.2017. u 17,3o
Tomislav (Ber) - Zdenka 91, Berek, 3.6.2017. u 17,3o
Podravac (V) - Križevci, Virje, 3.6.2017. u 17,3o
Slatina - Rovišće, Slatina, 3.6.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.