Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 25. kola

Slatina - Rovišće         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Molvarec,Mađerić,Balint-Molvarec, delegat: Gadžo
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Bubaš(14,20),Šantavec(21), Vicić(53).Gosti:Jaković(41)

Križevci - Podravac (V)         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Đorđević,Šuveljak,Prskalo, delegat: Bračko
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Orejaš(13,16,17), Pavlic(43), Višak(67,74).Gosti:/

Tomislav (Ber) - Papuk         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Sirovec,Dević,Švagelj, delegat: Blažević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Radoš(4),Orlović (26),Tirić(35,64 iz 11m).Gosti: Radinković(39, 78)

Virovitica - Garić         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Ritoša,Novak,Sminderovac, delegat: Tomić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Kovač(8), Horaček (29),Blažević(45),Suvajac(61,80),Marković(73).Gosti:Kolar(32),Brajković(87)

Graničar (Đ) - Zdenka 91         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Špiranec,Majstorović, delegat: Arefijev
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Belobrk(18).Gosti:/

Pitomača - Tehničar (Cv)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Hruškar,Geler,Abdić, delegat: Grabovac
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Miloš(24),Škaro( 45),Jakupec(57).Gosti:Krušelj(38)

Dinamo (Pr) - Mladost (KP)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić,Ličinić,Herent, delegat: Polančec
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Faletar(70).Gosti:Piragić(76,86)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 25184349-13 58
2. Pitomača PitomačaPitomača 25146548-23 48
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 25127634-28 43
4. Virovitica ViroviticaVirovitica 25125856-30 41
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 25124937-33 40
6. Križevci KriževciKriževci 25116846-32 39
7. Slatina SlatinaSlatina 251221143-44 38
8. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 25106933-28 36
9. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 251131137-46 36
10. Papuk OrahovicaPapuk 25951141-41 32
11. Podravac (V) VirjePodravac (V) 25871032-44 31
12. Garić GarešnicaGarić 25631627-45 21
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 25361631-61 15
14. Rovišće RovišćeRovišće 25421926-72 14

Sljedeće kolo

Rovišće - Dinamo (Pr), Rovišće, 9.6.2018. u 18,oo
Mladost (KP) - Pitomača, Kloštar Podravski, 9.6.2018. u 18,oo
Tehničar (Cv) - Graničar (Đ), Cvetkovec, 9.6.2018. u 18,oo
Zdenka 91 - Virovitica, Veliki Zdenci, 9.6.2018. u 18,oo
Garić - Tomislav (Ber), Garešnica, 9.6.2018. u 18,oo
Papuk - Križevci, Orahovica, 9.6.2018. u 18,oo
Podravac (V) - Slatina, Virje, 9.6.2018. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.