Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 24. kola

Dinamo (Pr) - Graničar (Đ)         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Šamu, delegat: Rijetković
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Lamač(6,35),Lenardić(75 ag).Gosti:Šostarec(38),Janči(41 iz 11m)

Pitomača - Papuk         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Starčević,Geler ,Abdić, delegat: Filip
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Filipović(18),Turković(20 ag),Herent(29 iz 11m),Košić(38,58),.Gosti:Brusač(89)

Garić - Tehničar (Cv)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Babić,Ličinić Sa., delegat: Polančec
Gledatelja 400.Strijelci:Domaći:Vaclavek Dragan(83 iz 11m).Gosti:/

Slatina - Virovitica         7 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Avdo Gadžo,Miklečić,Hruškar, delegat: Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Kristić Emanuel(1,48),Bubaš(3,40),Pecolaj(13 iz 11m),Šaponja(20),Kristić Nikola(76).Gosti:Suvajac(87)

Podravac (V) - Daruvar         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Vukman,Dević, delegat: Putak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Karan(1),Šklebar(21),Carek(22),Gašparov(77),Hrženjak(85).Gosti:/

Križevci - Zdenka 91         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Selenić, delegat: Bračko
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Maras(26),Orejaš(43),Rumenjak(54),Babić(61),Mladen(80).Gosti:Bahun(37)

Tomislav (Ber) - Rovišće         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Novak,Mađarić, delegat: Arefijev
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Šoštarić(36).Gosti:/*********LISTA STRIJELACA*****24 gola Lovrek Kruno (Tehničar),18 Mihatović Antonio (Garić),15 Markušić Matija (Tehničar),14 Kočiš Zoran (TOMISLAV B.),13 Bubaš Matija (Slatina), 11 Jakšinić Marin (Dinamo P.),10 Bastašić Žarko (Križevci)Milek Alen (Tehničar)Mladen Hrvoje (Križevci)Vaclavek Dragan (Garić) 9 Košić Renato (Pitomača)Kožuhar Filip (Garić) Plantek Ivan (Zdenka 91) 8 Karan Jurica (Podravac)Radičević Marko (Rovišće) Veličan Matija (Pitomača),7 Filipović Hrvoje (Pitomača)Firbas Goran (Tehničar)Herent Matej (Pitomača),Kristić Nikola (Slatina)Tomašek Danko (Zdenka 91)

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 24164478-21 52
2. Pitomača PitomačaPitomača 24164454-20 52
3. Garić GarešnicaGarić 24164452-18 52
4. Križevci KriževciKriževci 24146459-26 48
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 241131045-39 36
6. Papuk OrahovicaPapuk 24106842-36 36
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 24106839-35 36
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 24611730-31 29
9. Slatina SlatinaSlatina 24841242-48 28
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 24751233-62 26
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 24641427-51 22
12. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 24561324-43 21
13. Rovišće RovišćeRovišće 24551424-60 20
14. Daruvar DaruvarDaruvar 24161715-74 9

Sljedeće kolo

Rovišće - Dinamo (Pr), Rovišće, 28.5.2017. u 17,3o
Zdenka 91 - Podravac (V), Veliki Zdenci, 27.5.2017. u 17,3o
Daruvar - Tomislav (Ber), Daruvar, 27.5.2017. u 17,3o
Graničar (Đ) - Slatina, Podravske Sesvete, 27.5.2017. u 17,3o
Virovitica - Garić, Virovitica, 27.5.2017. u 17,3o
Tehničar (Cv) - Papuk, Cvetkovec, 27.5.2017. u 17,3o
Križevci - Pitomača, Križevci, 27.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.