Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 22. kola

Dinamo (Pr) - Tehničar (Cv)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Vukman, delegat: Rijetković
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Cmrk(51 ag),Jakšinić(62,77).Gosti:Firbas(75)

Pitomača - Garić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Sminderovac,Mađerić, delegat: Vargović
Gledatelja 300.Strijelci:Domaći:Košić(79).Gosti:/

Slatina - Papuk         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Hruškar,Geler,Abdić, delegat: Penava
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Kristić(6),Vicić(10),Ciglar(30 iz 11m),Bubaš(32).Gosti:/

Tomislav (Ber) - Virovitica         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Blašković,Dević,Herent, delegat: Tomić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Kočiš(7,11),Golubić(20),Šantalab(62).Gosti:Mrazović(9),Milinović(70)

Podravac (V) - Graničar (Đ)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Starčević,Šantić,Selenić, delegat: Grabovac
Gledatelja 300.Strijelci:Domaći:Sabol(3,84),Šklebar(47),Karan(61).Gosti:Carek(52 ag)

Zdenka 91 - Daruvar         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Šuveljak,Miklečić,Jurić, delegat: Blažević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Tomašek(4 iz 11m).Gosti:Hunjek(8),Vinković(60).

Križevci - Rovišće         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vidalina,Špiranec,Majstorović, delegat: Henezi
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Rumenjak(26,40),Babić(68),Kofler(82 iz 11m),Orejaš(90).Gosti:Novoselec(45)***** LISTA STRIJELACA****24gola Lovrek Kruno(Tehničar) 18 Mihatović Antonio (Garić) 14 Kočiš Zoran (TOMISLAV B.)Markušić Matija (Tehničar) 11 Bubaš Matija (Slatina)Jakšinić Marin (Dinamo P.) 10 Milek Alen (Tehničar) 9 Bastašić Žarko (Križevci)Kožuhar Filip (Garić) Mladen Hrvoje (Križevci)Plantek Ivan (Zdenka 91) Vaclavek Dragan (Garić) 8 Radičević Marko (Rovišće)Veličan Matija (Pitomača) 7 Firbas Goran (Tehničar)Karan Jurica (Podravac) Košić Renato (Pitomača)Tomašek Danko (Zdenka 91) 6 Bartol Valentino (Križevci)Brekalo Kristijan (Zdenka 91)Čavić Marin (Papuk)Herent Matej (Pitomača)Kristić Nikola (Slatina)Radinković Benjamin (Papuk)Višak Matija (Križevci)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 22154374-20 49
2. Garić GarešnicaGarić 22144449-18 46
3. Pitomača PitomačaPitomača 22144447-18 46
4. Križevci KriževciKriževci 22126452-25 42
5. Papuk OrahovicaPapuk 22106641-29 36
6. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 22113843-32 36
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 2295837-34 32
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 22510725-31 25
9. Slatina SlatinaSlatina 22741135-43 25
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 22641230-60 22
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 22631326-44 21
12. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 22551221-39 20
13. Rovišće RovišćeRovišće 22541324-59 19
14. Daruvar DaruvarDaruvar 22161515-67 9

Sljedeće kolo

Rovišće - Podravac (V), Rovišće, 14.5.2017. u 17,oo
Daruvar - Križevci, Daruvar, 13.5.2017. u 17,oo
Graničar (Đ) - Tomislav (Ber), Podravske Sesvete, 13.5.2017. u 17,oo
Tehničar (Cv) - Slatina, Cvetkovec, 13.5.2017. u 17,oo
Papuk - Garić, Orahovica, 13.5.2017. u 17,oo
Zdenka 91 - Pitomača, Veliki Zdenci, 13.5.2017. u 17,oo
Virovitica - Dinamo (Pr), Virovitica, 13.5.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.