Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 22. kola

Rovišće - Tehničar (Cv)         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Herent,Ferić, delegat: Zagorščak
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Krušelj(3, 18),Milek(56- 11m), Misimi(78), Markušić(88)

Zdenka 91 - Mladost (KP)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Ličinić,Selenić, delegat: Slatina
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/.Gosti:/

Garić - Dinamo (Pr)         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Koprić,Sminderovac,Mađerić, delegat: I.Blažević
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Vezmar(84).Gosti:Markešić (16),Pavličević(46),Cindrić(90)

Papuk - Pitomača         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Jeličić,Jurić, delegat: Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mimić(53),Radinković(80), Vratković(81).Gosti:/

Podravac (V) - Graničar (Đ)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Smrček,Višić,Kostelac, delegat: Penava
Gledatelja 350.Strijelci:Domaći:/Gosti:Lovrak(9), Mihoković(12,59)

Slatina - Virovitica         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Hlevnjak,Dević,Novak, delegat: Jurišić


Križevci - Tomislav (Ber)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Vukman,Balint-Molvarec, delegat: Bračko
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Bastašić(23), Mladen(74- 11m).Gosti:Tirić(24),Šoštarić(58) ***LISTA STRIJELACA***15 golova Mimić Borna (1 KU) (Papuk),Škaro Filip (5 KU) (Pitomača) 14 golova Jaković Franjo (4 KU) (Rovišće) 12 golova Suvajac Nikola (6 KU) (Virovitica) 11 golova Belobrk Vjekoslav (3 KU) (Graničar Đ) 10 golova Kosir Boris (Tehničar),Tirić Domagoj (4 KU) (Tomislav B.) 9 golova Ciglar Danijel (Slatina),Sabol Igor (Podravac),Tomašek Danko (7 KU) (Zdenka 91) 8 golova Horaček Rok (Virovitica),Jakšinić Marin (1 KU) (Dinamo P.),Markešić Josip (Dinamo P.),Topalović Alen (Mladost KP)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 22164245-9 52
2. Pitomača PitomačaPitomača 22116539-22 39
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 22107527-22 37
4. Virovitica ViroviticaVirovitica 22104845-25 34
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 22104830-29 34
6. Križevci KriževciKriževci 2296733-28 33
7. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 22103934-42 33
8. Slatina SlatinaSlatina 221021036-38 32
9. Papuk OrahovicaPapuk 2294937-29 31
10. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 2286825-24 30
11. Podravac (V) VirjePodravac (V) 2277829-34 28
12. Garić GarešnicaGarić 22531421-36 18
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 22361330-55 15
14. Rovišće RovišćeRovišće 22421621-59 14

Sljedeće kolo

Križevci - Rovišće, Križevci, 19.5.2018. u 17,oo
Tomislav (Ber) - Slatina, Berek, 19.5.2018. u 17,oo
Virovitica - Podravac (V), Virovitica, 19.5.2018. u 17,oo
Graničar (Đ) - Papuk, Đurđevac, 19.5.2018. u 17,oo
Pitomača - Garić, Pitomača, 19.5.2018. u 17,oo
Dinamo (Pr) - Zdenka 91, Predavac, 20.5.2018. u 17,oo
Mladost (KP) - Tehničar (Cv), Kloštar Podravski, 16.5.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.