Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 2. kola

Podravac (V) - Tomislav (Ber)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Si.Ličinić,Sa.Ličinić,Selenić, delegat: Bračko
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Vladimir Senjanin(30)-Gosti:Zoran Kočiš(12)

Graničar (Đ) - Tehničar (Cv)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Avdo Gadžo,Geler,Žanić, delegat: Moslavac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/-Gosti:Siniša Bartolović(41),Kruno Lovrek(63),Goran Firbas(86)

Rovišće - Papuk         1 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Hlevnjak,Novak,Dević, delegat: Kuhinek
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Hrvoje Pek(31) Gosti:Ivan Vuković(5,30),Marin Čavić(37,71),Benjamin Radinković(77 iz 11m),Marijan Velić(90)

Daruvar - Garić         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Hruškar,Miklečić,Jeličić, delegat: Filip
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Antonio Mihatović(21,65),Nikola Karanović(73),Filip Kožuhar(77).

Zdenka 91 - Slatina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Blašković,Juriša,Sminderovac, delegat: Rijetković
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Samir Šopalović(90) Gosti:/

Križevci - Dinamo (Pr)         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Vukman, delegat: Benotić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Dino Faletar(11 ag),Hrvoje Mladen(14 iz 11m,41 iz 11m),Žarko Bastašić(81) Gosti:Josip Markešić(47).

Pitomača - Virovitica         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Koprić,Rumek,Balint, delegat: Babić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Domagoj Jendrašić(34),Željko Kajić(40).Gosti:/

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 22008-2 6
2. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 22006-0 6
3. Garić GarešnicaGarić 22005-0 6
4. Križevci KriževciKriževci 21106-2 4
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 21103-1 4
6. Slatina SlatinaSlatina 21012-2 3
7. Pitomača PitomačaPitomača 21012-2 3
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 21012-3 3
9. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 21014-6 3
10. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 20202-2 2
11. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 20021-5 0
12. Daruvar DaruvarDaruvar 20021-6 0
13. Virovitica ViroviticaVirovitica 20020-5 0
14. Rovišće RovišćeRovišće 20021-7 0

Sljedeće kolo

Tomislav (Ber) - Pitomača, Berek, 10.9.2016. u 17,00
Dinamo (Pr) - Podravac (V), Predavac, 11.9.2016. u 17,00
Slatina - Križevci, Slatina, 10.9.2016. u 17,00
Garić - Zdenka 91, Garešnica, 10.9.2016. u 17,00
Papuk - Daruvar, Orahovica, 10.9.2016. u 17,00
Tehničar (Cv) - Rovišće, Cvetkovec, 10.9.2016. u 17,00
Virovitica - Graničar (Đ), Virovitica, 10.9.2016. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.