Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 19. kola

Rovišće - Pitomača         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Fazlić,Juriša,Mađerić, delegat: Blažević
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Ćibarić(77),Pek(87).Gosti:Košić(23,28),Velićan(66),Herent(86)

Graničar (Đ) - Daruvar         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ličinić Sa.,Šamu, delegat: Henezi
Gledatelja 100:Strijelci:Domaći:Karlovčan(23),Piragić(45),Imbriša(53),Horvat(54),Kožar(90).Gosti:/

Virovitica - Zdenka 91         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Dergez,Sminderovac,Novak, delegat: Arefijev
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Suvajac(53 iz 11m),Škaro(85).Gosti:Tomašek(16,38),Marković(74)

Tehničar (Cv) - Križevci         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Đorđević,Geler,Abdić, delegat: Penava
Gledatelja 350.Strijelci:Domaći:Lovrek(40),Milek(59).Gosti:Mladen(77 iz 11m)

Papuk - Podravac (V)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Starčević,Smrček,Miklečić,, delegat: Stojanović
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Turković(14),Šignjar(16 ag).Gosti:/

Garić - Tomislav (Ber)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Špiranec,Majstorović, delegat: Tomić
Gledatelja 300.Strijelci:Domaći:Dragan Vaclavek(39 iz 11m,83,89).Gosti:/

Slatina - Dinamo (Pr)         10 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Koprić,Dević,Iveljić, delegat: Vargović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ciglar(20,58),Vurdelja(30),Bubaš(37,38,47,62,68),Čović(85,89).Gosti:Vejić(79)****** LISTA STRIJELACA*****24 Lovrek Kruno (Tehničar) 15Mihatović Antonio (Garić) 13 Markušić Matija (Tehničar) 10 Kočiš Zoran (TOMISLAV B.)Milek Alen (Tehničar) 9 Bastašić Žarko (Križevci) Bubaš Matija (Slatina) Jakšinić Marin (Dinamo P.) Mladen Hrvoje (Križevci) Plantek Ivan (Zdenka 91) 8 Kožuhar Filip (Garić) Radičević Marko (Rovišće) Vaclavek Dragan (Garić) Veličan Matija (Pitomača) 6 Bartol Valentino (Križevci) Čavić Marin (Papuk) Firbas Goran (Tehničar) Herent Matej (Pitomača) Košić Renato (Pitomača) Radinković Benjamin (Papuk) Tomašek Danko (Zdenka 91) Višak Matija (Križevci)

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 19153171-14 48
2. Garić GarešnicaGarić 19124341-15 40
3. Pitomača PitomačaPitomača 19114443-17 37
4. Križevci KriževciKriževci 19105446-24 35
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 19102738-28 32
6. Papuk OrahovicaPapuk 1995531-23 32
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1974829-29 25
8. Slatina SlatinaSlatina 1964929-37 22
9. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1949619-26 21
10. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 19541019-32 19
11. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 19541026-47 19
12. Virovitica ViroviticaVirovitica 19531121-38 18
13. Rovišće RovišćeRovišće 19521221-52 17
14. Daruvar DaruvarDaruvar 19051412-64 5

Sljedeće kolo

Dinamo (Pr) - Garić, Predavac, 23.4.2017. u 16,3o
Pitomača - Slatina, Pitomača, 22.4.2017. u 16,3o
Tomislav (Ber) - Papuk, Berek, 22.4.2017. u 16,3o
Podravac (V) - Tehničar (Cv), Virje, 22.4.2017. u 16,3o
Križevci - Virovitica, Križevci, 22.4.2017. u 16,3o
Zdenka 91 - Graničar (Đ), Veliki Zdenci, 22.4.2017. u 16,3o
Daruvar - Rovišće, Daruvar, 22.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.