Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 17. kola

Dinamo (Pr) - Tomislav (Ber)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Sin.Ličinić,Ličinić Sa.,Selenić, delegat: Martinčić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Jaković(31),Markešić(74),Gosti:Tirić(49)

Graničar (Đ) - Pitomača         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Đorđević,Hruškar,Jeličić, delegat: Babić
Gledatelja 150:Strijelci:Domaći:Imbriša(26),Šostarec(46).Gosti:Prlić(7)

Virovitica - Rovišće         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Blašković,Novak,Juriša, delegat: Jurišić
Gledatelja 100.Strijeci:Domaći:Crvenka(47),Hudoletnjak(72).Gosti:/

Tehničar (Cv) - Daruvar         8 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Culej,Majstorović,Herent, delegat: Polančec
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Lovrek(5,79 iz 11m),Milek(20),Hudak(38),Tihelka(61),Firbas(65,74),Bartolić(86). Gosti:/

Papuk - Zdenka 91         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Matočec,Balint,Mađerić, delegat: Blažević
Gledatelja 70:Strijelci:Domaći:Vratković(15),Durmiši(57).Gosti:Tomašek(71)

Garić - Križevci         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Vukman, delegat: Putak
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Slatina - Podravac (V)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Armin Gadžo,Geler,Abdić, delegat: Stojanović
Gledatelja 100:Strijelci:Domaći:/.Gosti:/******LISTA STRIJELACA***23 Lovrek Kruno (Tehničar) 13 Markušić Matija (Tehničar)Mihatović Antonio (Garić) 9 Bastašić Žarko (Križevci)Jakšinić Marin (Dinamo P.)Kočiš Zoran (TOMISLAV B.)Plantek Ivan (Zdenka 91) 8 Kožuhar Filip (Garić)Milek Alen (Tehničar) 7 Mladen Hrvoje (Križevci)Radičević Marko (Rovišće)Veličan Matija (Pitomača) 6 Bartol Valentino (Križevci)Čavić Marin (Papuk) Firbas Goran (Tehničar)Radinković Benjamin (Papuk) Višak Matija (Križevci) 5 Brekalo Kristijan (Zdenka 91)Bubnjić Matej (Daruvar)Filipović Hrvoje (Pitomača)Herent Matej (Pitomača)Kristić Nikola (Slatina)Markešić Josip (Dinamo P.)Šostarec Mario (Graničar Đ)Vaclavek Dragan (Garić)

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 17142168-12 44
2. Garić GarešnicaGarić 17114236-12 37
3. Križevci KriževciKriževci 1795343-21 32
4. Pitomača PitomačaPitomača 1794436-14 31
5. Papuk OrahovicaPapuk 1785428-21 29
6. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1791734-25 28
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1764727-26 22
8. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1754824-34 19
9. Slatina SlatinaSlatina 1754819-34 19
10. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1739516-22 18
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 17521019-35 17
12. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1744913-30 16
13. Rovišće RovišćeRovišće 17421117-47 14
14. Daruvar DaruvarDaruvar 17041312-59 4

Sljedeće kolo

Rovišće - Graničar (Đ), Rovišće, 9.4.2017. u 16,3o
Pitomača - Dinamo (Pr), Pitomača, 8.4.2017. u 16,3o
Tomislav (Ber) - Slatina, Berek, 8.4.2017. u 16,3o
Podravac (V) - Garić, Virje, 8.4.2017. u 16,3o
Križevci - Papuk, Križevci, 8.4.2017. u 16,3o
Zdenka 91 - Tehničar (Cv), Veliki Zdenci, 8.4.2017. u 16,3o
Daruvar - Virovitica, Daruvar, 8.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.