Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 13. kola

Tehničar (Cv) - Pitomača         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Geler,Abdić, delegat: Penava
Gledatelja 300. Strijelci:Domaći:Lovrek(69),Cmrk(80).Gosti:Herent(64)

Virovitica - Papuk         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Novak,Balint, delegat: Rijetković
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/Gosti:Radinković(72 iz 11m)

Graničar (Đ) - Garić         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Šamu, delegat: Henezi
Gledatelja 50:Strijelci:Domaći:Imbriša(41).Gosti:Vaclavek(40 iz 11m)

Daruvar - Dinamo (Pr)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Avdo Gadžo,Žanić,Jurić, delegat: Bračko
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Klobučar(23).Gosti:Gaši(52 iz 11),Vranić(62)

Zdenka 91 - Tomislav (Ber)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Šuveljak,Miklečić,Lagundžija, delegat: Moslavac
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Plantek(71).Gosti:/

Križevci - Podravac (V)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fazlić,Juriša,Dević, delegat: Tomić
Gledatelja 50:Strijelci:Domaći:Babić(55,85).Gosti:/

Rovišće - Slatina         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Matočec,Sminderovac,Mađerić, delegat: Arefijev
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Radičević(11,52),Prskalo(66),Belošević(87).Gosti:Knežević(69),Ciglar(78 iz 11m)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 13112047-9 35
2. Garić GarešnicaGarić 1393129-9 30
3. Križevci KriževciKriževci 1383240-20 27
4. Pitomača PitomačaPitomača 1382333-11 26
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1371526-19 22
6. Papuk OrahovicaPapuk 1363424-19 21
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1343621-21 15
8. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1343621-28 15
9. Slatina SlatinaSlatina 1342716-29 14
10. Rovišće RovišćeRovišće 1342716-34 14
11. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1327413-19 13
12. Virovitica ViroviticaVirovitica 1332814-29 11
13. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 132388-24 9
14. Daruvar DaruvarDaruvar 13021110-47 2

Sljedeće kolo

Pitomača - Podravac (V), Pitomača, 11.3.2017. u 15,30
Križevci - Tomislav (Ber), Križevci, 11.3.2017. u 15,30
Virovitica - Tehničar (Cv), Virovitica, 11.3.2017. u 15,30
Daruvar - Slatina, Daruvar, 11.3.2017. u 15,30
Graničar (Đ) - Papuk, Podravske Sesvete, 11.3.2017. u 15,30
Zdenka 91 - Dinamo (Pr), Veliki Zdenci, 11.3.2017. u 15,30
Rovišće - Garić, Rovišće, 12.3.2017. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.