Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 13. kola

Dinamo (Pr) - Rovišće         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić, Plantak,Švagelj, delegat: Jurišić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Rumenjak(82)Gosti:/

Pitomača - Mladost (KP)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Starčević, Jeličić, Šuveljak, delegat: Babić
Gledatelja 300.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Graničar (Đ) - Tehničar (Cv)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Špoljarić, Herent, Ferić, delegat: Bradvica
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Belobrk(10 iz11m), Topolčić(65).Gosti:Kosir(5),Milek(37 iz 11m)

Virovitica - Zdenka 91         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Dergez,Sminderovac, Iveljić, delegat: Fochtman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Crvenka(1),Reščić(13,17), Suvajac(75,79,90).Gosti:Tomašek(15 iz 11m,52 iz 11m)

Tomislav (Ber) - Garić         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ritoša ,Mađerić, Posavec, delegat: Moslavac
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/Gosti:Batinić(15)

Križevci - Papuk         3 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Fejer ,Miklečić, Hruškar, delegat: Henezi
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Višak(5),Blagaj(18),Orejaš(29).Gosti:Radinković(1),Špoljarić(11)

Slatina - Podravac (V)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Đorđević, Geler, Abdić, delegat: Grabovac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ciglar(50),Knežević(68),Kupres(86).Gosti: Hrženjak(77)*** LISTA STRIJELACA*** 11 Škaro Filip (Pitomača) 8 Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ)Ciglar Danijel Slatina)Sabol Igor (Podravac) 7 Kosir Boris (Tehničar)Suvajac Nikola(Virovitica)Špoljarić Benjamin (Papuk) 6 Markešić Josip (Dinamo P.)Mimić Borna (Papuk) Tirić Domagoj (Tomislav B.) 5 Antal Romano (Zdenka 91)Hrženjak Hrvoje (Podravac)Jaković Franjo (Rovišće)Topalović Alen (Mladost KP) 4 Bubaš Matija (Slatina)Kovač Denis (Virovitica) Mihatović Antonio (Garić)Radinković Benjamin (Papuk)Rumenjak Robert (Dinamo P.)Tomašek Danko (Zdenka 91)Višak Matija (Križevci)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 13102124-4 32
2. Pitomača PitomačaPitomača 1374221-10 25
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1373319-15 24
4. Papuk OrahovicaPapuk 1364323-14 22
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1363415-17 21
6. Slatina SlatinaSlatina 1362520-21 20
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1354418-18 19
8. Križevci KriževciKriževci 1353518-17 18
9. Virovitica ViroviticaVirovitica 1352625-15 17
10. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1352616-16 17
11. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1351717-25 16
12. Garić GarešnicaGarić 1333712-17 12
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1314820-33 7
14. Rovišće RovišćeRovišće 1311117-33 4

Sljedeće kolo

Slatina - Papuk, Slatina, 24.3.2018. u 15,30
Križevci - Garić, Križevci, 24.3.2018. u 15,30
Tomislav (Ber) - Zdenka 91, Berek, 24.3.2018. u 15,30
Virovitica - Tehničar (Cv), Virovitica, 24.3.2018. u 15,30
Graničar (Đ) - Mladost (KP), Đurđevac, 24.3.2018. u 15,30
Pitomača - Dinamo (Pr), Pitomača, 24.3.2018. u 15,30
Rovišće - Podravac (V), Rovišće, 25.3.2018. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.