Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 12. kola

Podravac (V) - Zdenka 91         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Herent,Šamu, delegat: Filip
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Grivić(79).Gosti:/

Tomislav (Ber) - Daruvar         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Fazlić,Sminderovac,Rumek, delegat: Lagančić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Kočiš(2,70),Šoštarić(28),Štimac(88).Gosti:Mihalić(82)

Slatina - Graničar (Đ)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Armin Gadžo,Abdić,Lagundžija, delegat: Martinaga
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:N.Kristić(63).Gosti:/

Garić - Virovitica         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Dergez,Novak,Mađerić, delegat: Grabovac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Vaclavek(1,37),Kožuhar(13),Mihatović(43,50),Karanović(58),Zdjelar(60).Gosti:/

Papuk - Tehničar (Cv)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Sabljić,Miklečić,Žanić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mimić(15).Gosti:Grabar(11),Cmrk(36)

Dinamo (Pr) - Rovišće         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Vukman, delegat: Jurišić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Jakšinić(17,34,65) Markešić(53),Biljan(70).Gosti:Radičević(54)

Pitomača - Križevci         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Đorđević,Jeličić,Jurić, delegat: Babić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Košić(48,68).Gosti:Bartol(9),Bastašić(14),Mišir(82)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 12102045-8 32
2. Garić GarešnicaGarić 1292128-8 29
3. Pitomača PitomačaPitomača 1282232-9 26
4. Križevci KriževciKriževci 1273238-20 24
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1261525-19 19
6. Papuk OrahovicaPapuk 1253423-19 18
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1243521-20 15
8. Slatina SlatinaSlatina 1242614-25 14
9. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1227313-17 13
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1233619-27 12
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 1232714-28 11
12. Rovišće RovišćeRovišće 1232712-32 11
13. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 122287-23 8
14. Daruvar DaruvarDaruvar 1202109-45 2

Sljedeće kolo

Tehničar (Cv) - Pitomača, Cvetkovec, 19.11.2016. u 14,00
Virovitica - Papuk, Virovitica, 19.11.2016. u 14,00
Graničar (Đ) - Garić, Đurđevac, 19.11.2016. u 14,00
Daruvar - Dinamo (Pr), Daruvar, 19.11.2016. u 14,00
Zdenka 91 - Tomislav (Ber), Veliki Zdenci, 19.11.2016. u 14,00
Križevci - Podravac (V), Križevci, 19.11.2016. u 14,00
Rovišće - Slatina, Rovišće, 20.11.2016. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.