Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 12. kola

Rovišće - Slatina         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matočec, Sminderovac, Švagelj, delegat: Blažević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Jaković(70).Gosti: Ciglar(21)

Podravac (V) - Križevci         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Starčević ,Jeličić, Šuveljak, delegat: Martinčić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Šklebar (29), Sabol(38),Rukelj(62), Hrženjak(90).Gosti:Mišir(57)

Papuk - Tomislav (Ber)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Molvarec, Dević, Posavec, delegat: Penava
Gledatelja 90.Strijelci:Domaći:Mitrović(75).Gosti: Tirić(77)

Garić - Virovitica         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ritoša, Novak, Mađerić, delegat: Tomić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Kovač(65 ag).Gosti: Reščić(53)

Zdenka 91 - Graničar (Đ)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej, Špiranec, Ferić, delegat: Arefijev
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći./Gosti:Kuhar(83)

Tehničar (Cv) - Pitomača         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Hruškar, Fejer, Geler, delegat: Vargović
Gledatelja150.Strijelci:Domaći:Novačić(3),Kosir(26), Hudak(73).Gosti:Presečan(55)

Mladost (KP) - Dinamo (Pr)         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina, Grujić, Herent, delegat: Bračko
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Živko(49),Golubić(90).Gosti:Jakšinić(5),Rumenjak(8)****LISTA STRIJELACA***11 golova Škaro Filip (Pitomača) 8 Sabol Igor (Podravac) 7 Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ)Ciglar Danijel (Slatina) 6 Kosir Boris (Tehničar)Markešić Josip (Dinamo P.) Mimić Borna (Papuk)Špoljarić Benjamin (Papuk) Tirić Domagoj (Tomislav B.) 5 Antal Romano (Zdenka 91)Jaković Franjo (Rovišće) Topalović Alen (Mladost KP) 4 Bubaš Matija (Slatina)Hrženjak Hrvoje (Podravac) Kovač Denis (Virovitica)Mihatović Antonio (Garić) Suvajac Nikola (Virovitica)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 12101122-2 31
2. Pitomača PitomačaPitomača 1273221-10 24
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1272319-15 23
4. Papuk OrahovicaPapuk 1264221-11 22
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1262413-15 20
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1254317-15 19
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1252516-15 17
8. Slatina SlatinaSlatina 1252517-20 17
9. Križevci KriževciKriževci 1243515-15 15
10. Virovitica ViroviticaVirovitica 1242619-13 14
11. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1241716-25 13
12. Garić GarešnicaGarić 1223711-17 9
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1214718-27 7
14. Rovišće RovišćeRovišće 1211107-32 4

Sljedeće kolo

Dinamo (Pr) - Rovišće, Predavac, 19.11.2017. u 14,oo
Pitomača - Mladost (KP), Pitomača, 18.11.2017. u 14,oo
Graničar (Đ) - Tehničar (Cv), Đurđevac, 18.11.2017. u 14,oo
Virovitica - Zdenka 91, Virovitica, 18.11.2017. u 14,oo
Tomislav (Ber) - Garić, Berek, 18.11.2017. u 14,oo
Križevci - Papuk, Križevci, 18.11.2017. u 14,oo
Slatina - Podravac (V), Slatina, 18.11.2017. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.