Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 11. kola

Papuk - Pitomača         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Stojčević,Jeličić,Lagundžija, delegat: Vargović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Radinković(34).Gosti:Košić(20)

Tehničar (Cv) - Garić         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Grujić, delegat: Bradvica
Gledatelja 300.Strijelci:Domaći:Milek(37).Gosti.Mihatović(69)

Virovitica - Slatina         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Đorđević,Žanić,Jurić, delegat: Martinčić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Milinović(28),Crvenka(87),Gosti:Vurdelja(78 iz 11m)

Graničar (Đ) - Dinamo (Pr)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Kečkiš,Selenić, delegat: Kuhinek
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći.Šoštarec(83).Gosti./

Daruvar - Podravac (V)         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vidalina,Herent,Šamu, delegat: Polančec
Gledatelja 50.Strijelci.Domaći:Mihalić(11),Hasl(41).Gosti:Šignjar(17),Sabol(18)

Rovišće - Tomislav (Ber)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Hruškar,Geler,Abdić, delegat: Brujić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Jasenko(41 iz 11m),Ćibarić(88).Gosti;/

Zdenka 91 - Križevci         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Majstorović,Vukman, delegat: Putak
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Varat(28),Gloc(81).Gosti:Bartol(41),Bastašić(52)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 1192043-7 29
2. Pitomača PitomačaPitomača 1182130-6 26
3. Garić GarešnicaGarić 1182121-8 26
4. Križevci KriževciKriževci 1163235-18 21
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1161425-18 19
6. Papuk OrahovicaPapuk 1153322-17 18
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1133517-19 12
8. Virovitica ViroviticaVirovitica 1132614-21 11
9. Slatina SlatinaSlatina 1132613-25 11
10. Rovišće RovišćeRovišće 1132611-27 11
11. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1117312-17 10
12. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1123614-26 9
13. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 112277-22 8
14. Daruvar DaruvarDaruvar 110298-41 2

Sljedeće kolo

Podravac (V) - Zdenka 91, Virje, 12.11.2016. u 14,00
Tomislav (Ber) - Daruvar, Berek, 12.11.2016. u 14,00
Slatina - Graničar (Đ), Slatina, 12.11.2016. u 14,00
Garić - Virovitica, Garešnica, 12.11.2016. u 14,00
Papuk - Tehničar (Cv), Orahovica, 12.11.2016. u 14,00
Dinamo (Pr) - Rovišće, Predavac, 27.11.2016. u 13,30
Pitomača - Križevci, Pitomača, 12.11.2016. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.