Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 11. kola

Mladost (KP) - Rovišće         4 : 3 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta,Šantić,Vukman, delegat: Putak
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Matančić(9),Topalović(14,56),Šantek(18).Gosti:Jaković(61 iz 11m,85),Ćibarić(67)

Dinamo (Pr) - Tehničar (Cv)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Ferić, delegat: Polančec
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:/Gosti:Markušić(14)

Pitomača - Zdenka 91         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Molvarec,Dević,Novak, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Škaro(70),Miloš(83).Gosti:Brekalo(56)

Graničar (Đ) - Garić         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić, Herent,Selenić, delegat: Slatina
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Belobrk(33).Gosti:/

Virovitica - Papuk         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ritoša,Sminderovac, Mađerić, delegat: Kuhinek
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Horaček(8),Vinovrški(58,74 iz 11m,76 iz 11m).Gosti:/

Tomislav (Ber) - Podravac (V)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,LIčinićSa.Majstorović, delegat: Gadžo
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Tirić(65 iz 11m),Orlović(69).Gosti:/

Križevci - Slatina         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Bliznac,Višić,Šuveljak,, delegat: Stojanović
Gledatelja 150:Strijelci:Domaći:Mišir(77).Gosti:Ciglar(17),Bubaš(35) ***LISTA STRIJELACA***10 Škaro Filip (Pitomača) 7Sabol Igor (Podravac)6 Belobrk Vjekoslav Graničar Đ)Markešić Josip (Dinamo P.)Mimić Borna (Papuk) Špoljarić Benjamin (Papuk) 5Antal Romano (Zdenka 91)Ciglar Danijel (Slatina) Kosir Boris (Tehničar) 4Kovač Denis (Virovitica)Mihatović Antonio (Garić) Suvajac Nikola (Virovitica)Tirić Domagoj (Tomislav B.)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 1191119-1 28
2. Pitomača PitomačaPitomača 1173120-7 24
3. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1171317-13 22
4. Papuk OrahovicaPapuk 1163220-10 21
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1152412-15 17
6. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1151515-14 16
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1144313-14 16
8. Slatina SlatinaSlatina 1151516-19 16
9. Križevci KriževciKriževci 1143414-11 15
10. Virovitica ViroviticaVirovitica 1141618-12 13
11. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1140714-23 12
12. Garić GarešnicaGarić 1122710-16 8
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1114618-26 7
14. Rovišće RovišćeRovišće 1110106-31 3

Sljedeće kolo

Rovišće - Slatina, Rovišće, 12.11.2017. u 14,oo
Podravac (V) - Križevci, Virje, 11.11.2017. u 14,oo
Papuk - Tomislav (Ber), Orahovica, 11.11.2017. u 14,oo
Garić - Virovitica, Garešnica, 11.11.2017. u 14,oo
Zdenka 91 - Graničar (Đ), Veliki Zdenci, 11.11.2017. u 14,oo
Tehničar (Cv) - Pitomača, Cvetkovec, 11.11.2017. u 14,oo
Mladost (KP) - Dinamo (Pr), Kloštar Podravski, 11.11.2017. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.