Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 10. kola

Križevci - Daruvar         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Culej,Vukman,Selenić, delegat: Henezi
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Višak(3,21),Blagaj(14 iz 11m),Bastašić(33,75,87),Babić(73,86).Gosti:Bubnjić(80 iz 11m)

Podravac (V) - Rovišće         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ličinić,Majstorović, delegat: Arefijev
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Tomislav (Ber) - Graničar (Đ)         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Špiranec, delegat: Bračko
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Kočiš(28,66,68),Cjetojević(75).Gosti:Horvat(52)

Slatina - Tehničar (Cv)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Avdo Gadžo,Abdić,Lagundžija, delegat: Blažević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Emanuel Kristić(11),Nikola Kristić(34).Gosti:Lovrek(24),Tihelka(89)

Garić - Papuk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Dergez,Novak,Mađerić, delegat: Stojanović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Vladimir Vaclavek(17).Gosti:/

Pitomača - Zdenka 91         2 : 0 ( 1 : 9 )
Suci: Matočec,Sminderovac,Balint, delegat: Grabovac
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Veličan(14,73).Gosti:/

Dinamo (Pr) - Virovitica         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Blašković,Rumek,Dević, delegat: Tomić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Gaši(3,35),Biljan(37),Markešić(62),Jakšinić(65).Gosti:/

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 1091042-6 28
2. Pitomača PitomačaPitomača 1081129-5 25
3. Garić GarešnicaGarić 1081120-7 25
4. Križevci KriževciKriževci 1062233-16 20
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1060423-16 18
6. Papuk OrahovicaPapuk 1052321-16 17
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 1033417-17 12
8. Slatina SlatinaSlatina 1032512-23 11
9. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1016310-15 9
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 1023514-25 9
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 1022612-20 8
12. Rovišće RovišćeRovišće 102269-27 8
13. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 101276-22 5
14. Daruvar DaruvarDaruvar 100196-39 1

Sljedeće kolo

Papuk - Pitomača, Orahovica, 5.11.2016. u 14,30
Tehničar (Cv) - Garić, Cvetkovec, 5.11.2016. u 14,30
Virovitica - Slatina, Virovitica, 5.11.2016. u 14,30
Graničar (Đ) - Dinamo (Pr), Đurđevac, 5.11.2016. u 14,30
Daruvar - Podravac (V), Daruvar, 5.11.2016. u 14,30
Rovišće - Tomislav (Ber), Rovišće, 6.11.2016. u 14,30
Zdenka 91 - Križevci, Veliki Zdenci, 5.11.2016. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.