Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 1. kola

Podravac (V) - Pitomača         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Stojčević, Miklečić, Jurić, delegat: Polančec
Gledatelja 200. Strijelci: Domaći:Rade Križanović (16 min), Hrvoje Hrženjak (62 min) Gosti:/

Tomislav (Ber) - Križevci         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Špiranec, delegat: Bradvica
Gledatelja 300. Strijelci:Domaći:Domagoj Tirić(80 min iz 11m) Gosti:Hrvoje Mladen(4 min iz 11m)

Tehničar (Cv) - Virovitica         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Đorđević,Jeličić,Žanić, delegat: Martinaga
Gledatelja 200: Strijelci:Domaći:Matija Markušić(19min),Alen Milek(44 min),Nikola Grabar(79 min),Gosti:/

Slatina - Daruvar         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Matočec,Dević,Novak, delegat: Penava
Gledatelja 100. Strijelci:Domaći:Ozren Vurdelja(5 min),Nikola Kristić(27 min) Gosti:Dražen Mihalić(60 min)

Garić - Rovišće         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gregurina,Sminderovac,Rumek, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 200. Strijelci:Vladimir Vaclavek(55 min), Gosti:/

Papuk - Graničar (Đ)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Avdo Gadžo,Geler,Abdić, delegat: Vargović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(14 min),Matej Šimek(72 min), Gosti:Krešimir Žagi(12 min)

Dinamo (Pr) - Zdenka 91         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Herent,Šamu, delegat: Putak
Gledatelja 150. Strijelci:Domaći:Marina Jakšinić(27 min iz 11m,57 min),Matija Grantverger(46 min) Gosti:Danko Tomašek(67)

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 11003-0 3
2. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 11003-1 3
3. Podravac (V) VirjePodravac (V) 11002-0 3
4. Slatina SlatinaSlatina 11002-1 3
5. Papuk OrahovicaPapuk 11002-1 3
6. Garić GarešnicaGarić 11001-0 3
7. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 10101-1 1
8. Križevci KriževciKriževci 10101-1 1
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 10011-2 0
10. Daruvar DaruvarDaruvar 10011-2 0
11. Rovišće RovišćeRovišće 10010-1 0
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 10011-3 0
13. Pitomača PitomačaPitomača 10010-2 0
14. Virovitica ViroviticaVirovitica 10010-3 0

Sljedeće kolo

Podravac (V) - Tomislav (Ber), Virje, 3.9.2016. u 17,00
Graničar (Đ) - Tehničar (Cv), Đurđevac, 3.9.2016. u 17,00
Rovišće - Papuk, Rovišće, 4.9.2016. u 17,00
Daruvar - Garić, Daruvar, 3.9.2016. u 17,00
Zdenka 91 - Slatina, Veliki Zdenci, 4.9.2016. u 17,00
Križevci - Dinamo (Pr), Križevci, 3.9.2016. u 17,00
Pitomača - Virovitica, Pitomača, 3.9.2016. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.