Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 9. kola

Mladost (Mi) - DOŠK         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Mataković,Minauf M., delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Lukaček(22 i 31),gosti:/.

Standard - Kozice         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Benko,Žabčić F., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Jakopović(62 i 80),Tomislav Hrgetić(2),Krunoslav Hrgetić(29),Vedran Gabud(68)i Dominik Tušek(89),gosti:/.

Mladost (B) - Sloga (Z)         15 : 2 ( 6 : 1 )
Suci: Selenić,Mesarić,Žabčić M., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Andrej Horvat(10,15,26 i 58),Juro Skrobić(41,52,60 i 79),Marko Tkalčić(5,39 i 68), Luka Matišić(66),Ivan Santi(74),Antonio Škrlin(81)i Zoran Dubrović(90),gosti:Bojan Kušar(12)i Danijel Jurlina(47).

Ćeralije - Orešac         0 : 3 ( : )
Suci: Gebaj,Marinović, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Utakmica je prekinuta u 35 minuti,kod rezultata 0:1 kada dio igrača napušta teren za igru kako bi spriječila obračun navijača.Zbog izazvanog prekida utakmica se temeljam članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira 3:0(par-forfe)u korist NK Orešac,a protiv izazivača prekida i NK Ćeralije podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Borova - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Loparac,Kovač S.,Penava E., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(43 i 87)i Antonio Golić(37),gosti:Danko Šimunić(5 sa 11m),Antonio Martinčević(45)i Mario Jozić(73).

Slavonija - Tehničar         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Stojković,Blažević I.,Svirkovski, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(14,33 sa 11m i 64), Matija Vencl(78)i Igor Radočaj(88 sa 11m),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka: Igor Dunković (Slavonija)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.),7 bzgoditaka: Toni Hrgetić(Standard)Matija Vencl(Slavonija)i Mario Jozić(Mladost_Čađavica),6 zgoditaka : Darko Obžetić(Borova),Ivan Barukčić(Mladost-Čađavica), Goran Ivanović(Orešac),Juro Skrobić(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 870129-10 21
2. Orešac OrešacOrešac 870123-5 21
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 961229-14 19
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 952215-8 17
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 850322-13 15
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 950427-23 15
7. Tehničar CabunaTehničar 924311-17 10
8. Kozice KoziceKozice 831410-22 10
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 82249-13 8
10. DOŠK DolciDOŠK 821515-22 7
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 812523-29 5
12. Borova BorovaBorova 81259-19 5
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 801712-39 1

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 24.10.2015. u 16,oo
Orešac - Borova, Orešac, 25.10.2015. u 15,oo
Sloga (Z) - Ćeralije, Zdenci, 25.10.2015. u 15,oo
Kozice - Mladost (B), Kozice, 25.10.2015. u 15,oo
DOŠK - Standard, Dolci, 25.10.2015. u 15,oo
Miholjac - Mladost (Mi), Gornji Miholjac, 25.10.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.