Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 9. kola

Slavonija - Standard         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Božić,Jugović,Žabčić F., delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Novaković(85),gosti:Mario Nukić(25)i Vedran Gabud(63).

Miholjac - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ,Medved,Brdarić M., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Saša Reksa(13),gosti:Antonio Dorčak(1),Bojan Kujević(10)i Marko Žemberi(88).

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Kemper,Kokorić,Mataković, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:David Lehpamer(36)i Dario Pohiba (70),gosti:Bojan Kušar(10 i 43 sa 11m)i Alen Dedaj (29 i 52).

Ćeralije - Orešac         14 : 2 ( 5 : 0 )
Suci: Lončar,Srednoselac,Ramić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(17,30,36,52,66 i 78), Josip Kolić(11,49 i 79),Valentino Tašić(31,50 i 55), Miroslav Tomić(58 sa 11m)i Paulo Gegić(75),gosti: Goran Ivanović(65)i Danijel Divković(87).

Tehničar - Mladost (B)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Culej,Minauf D.,Benko, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Franjo Brekalo(7)i Kristijan Bičanić(30),gosti:Darijo Gracek(15 sa 11m)i Antonio Škrlin(76).

DOŠK - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Stojnović,Biškupović,Sabljak, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(33 sa 11m), gosti:Tomislav Ribić(10)i Ivan Štiglec(17). LISTA STRIJELACA : 13 zgoditaka: Mario Jozić Ćeralije),10 zgoditaka: Dario Gracek(Mladost-Bakić), 8 zgoditaka: Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 961233-16 19
2. Mladost (B) BakićMladost (B) 952228-17 17
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 952215-8 17
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 850333-10 15
5. Slavonija SladojevciSlavonija 942319-17 14
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 841315-11 13
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 841311-8 13
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 840415-15 12
9. Kozice KoziceKozice 831412-19 10
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 830512-17 9
11. DOŠK DolciDOŠK 822412-16 8
12. Tehničar CabunaTehničar 812511-35 4 (-1)
13. Orešac OrešacOrešac 810710-37 3

Sljedeće kolo

Mladost (B) - DOŠK, Bakić, 26.10.2014. u 14,3o
Orešac - Tehničar, Orešac, 26.10.2014. u 14,3o
Sloga (Z) - Ćeralije, Zdenci, 26.10.2014. u 14,3o
Miholjac - Mladost (Mi), Gornji Miholjac, 26.10.2014. u 14,3o
Standard - Dinamo (Č), Nova Šarovka, 26.10.2014. u 14,3o
Kozice - Slavonija, Kozice, 26.10.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.