Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 8. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Loparac,Babić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Jozić(43,46 i 82),gosti:/.

Tehničar - Borova         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Jugović,Lješčak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(72 i 77)i Marijan Holec(2),gosti:Kristijan Kmetec(30).

Orešac - Mladost (B)         7 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Minauf D.,Rešetar, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Goran Ivanović(37,47 i 68),Damir Litrić(66 i 75),Alen Sabo(54-autogol)i Nikola Bešen(61),gosti:Robert Hodak(55).

Sloga (Z) - Standard         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ević,Gebaj,Sabljak, delegat: Miroslav Tot
Gladatelja oko 30. Strijelci:domaći:Danijel Jurlina(15 sa 11m i 75 sa 11m),gosti:Josip Jakopović(11),Vedran Gabud(72)i Mario Hrgetić(82).

Kozice - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Vidović F.,Žabčić M., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Hetrih(54)i Dragan Kočiš(65),gosti:Mislav Zrinščak(81).

DOŠK - Miholjac         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Pigler,Kiris,Benko, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(49 i 83),Tilen Marić (38)i Tomislav Fabšić(59),gosti:Jovica Beneš(16 sa 11m),Milenko Beneš(74)i Zvonimir Gerenčir(89). LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka: Ivan Mujić (D.O.Š.K.),7 zgoditaka:Toni Hrgetić(Standard),6 zgoditaka: Igor Dunković(Slavonija),Matija Vencl(Slavonija),Ivan Barukčić(Mladost-Čađavica), Mario Jozić(Mladost-Čađavica),Goran Ivanović (Orešac)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 860226-11 18
2. Orešac OrešacOrešac 760120-5 18
3. Slavonija SladojevciSlavonija 760124-10 18
4. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 850322-13 15
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 842213-8 14
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 840421-23 12
7. Tehničar CabunaTehničar 824211-12 10
8. Kozice KoziceKozice 731310-16 10
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 72239-10 8
10. DOŠK DolciDOŠK 721415-20 7
11. Borova BorovaBorova 71156-16 4
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 70258-27 2
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 701610-24 1

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - DOŠK, Miljevci, 18.10.2015. u 16,oo
Standard - Kozice, Nova Šarovka, 18.10.2015. u 16,oo
Mladost (B) - Sloga (Z), Bakić, 18.10.2015. u 16,oo
Ćeralije - Orešac, Voćin, 18.10.2015. u 16,oo
Borova - Mladost 1930 (Čađ), Borova, 18.10.2015. u 16,oo
Slavonija - Tehničar, Sladojevci, 18.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.