Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 8. kola

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Kemper,Strusa,Medved, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Kristijan Bičanić(54),gosti:Ivan Štiglec(60),Tomislav Ribić(65),Tomica Sraka(71)i Danko Simunić(86 sa 11m). Klubovi su se sporazumjeli da zamijene domačinstva,tako da će u jesenskom dijelu natjecanja domaćin biti NK Tehničar,a u proljetnom dijelu natjecanja domaćin će biti NK Mladost-Čađavica.

Mladost (B) - Ćeralije         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Kokorić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(55 i 89)i Danijel Kubatov(53),gosti:Valentino Tašić(76).

Orešac - Mladost (Mi)         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vukman,Čubrlo,Hudi, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:Mario Matijević(59 i 66 sa 11m),Dario Pohiba(23 sa 11m),Mislav Zrinščak(45)i Mislav Jagnjić(49).

Sloga (Z) - Dinamo (Č)         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Pigler,Benko,Vidović F., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(56),gosti:Antonio Dorčak(5 i 14),Marijo Košorog(3)i Ivica Potočnik(74).

Miholjac - Slavonija         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Stojković,Ramić,Mataković, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jovica Beneš(15),Dalibor Vilček(20)i Zlatko Miler(50),gosti:Alen Novak(18).

Standard - Kozice         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Biškupović,Minauf M., delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Nukić(15),Toni Makar(60)i Alen Hađina(67),gosti:Kristijan Maturić(47)i Marijan Božić(75). LISTA STRIJELACA:9 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić),8 zgoditaka:Danijel Kubatov(Mladost-Bakić), 7 zgoditaka:Matija Vencl(Slavonija),Mario Jozić (Ćeralije)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 851230-15 16
2. Mladost (B) BakićMladost (B) 851226-15 16
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 842213-7 14
4. Slavonija SladojevciSlavonija 842218-15 14
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 741213-7 13
6. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 740319-8 12
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 73139-7 10
8. Kozice KoziceKozice 831412-19 10
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 730411-13 9
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 730411-14 9
11. DOŠK DolciDOŠK 722311-14 8
12. Orešac OrešacOrešac 71068-23 3
13. Tehničar CabunaTehničar 71159-33 3 (-1)

Sljedeće kolo

Slavonija - Standard, Sladojevci, 19.10.2014. u 16,oo
Miholjac - Dinamo (Č), Gornji Miholjac, 19.10.2014. u 16,oo
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 19.10.2014. u 16,oo
Ćeralije - Orešac, Voćin, 19.10.2014. u 16,oo
Tehničar - Mladost (B), Cabuna, 19.10.2014. u 16,oo
DOŠK - Mladost 1930 (Čađ), Dolci, 19.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.