Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 8. kola

Miholjac - Borova         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević,Tomljenović,Kovač S., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Hrvoje Vlček(7),gosti:Mateo Gegić (48),Samuel Spudić(61 sa 11m)i Darko Obžetić(75).

Mladost (Mi) - Tehničar         5 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar,Kokorić,Rakitničan, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Keler(71 sa 11m i 82),Dario Pohiba(44),Danijel Penov(49)i Danijel Zebec(52), gosti:Stevo Stupar(9),Dominik Kralj(11)i Dean Keglević(24).

Standard - Sloga (Z)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Godeč, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(66 sa 11m), gosti:Emilio Perošević(38)i Alen Dedaj(51).

DOŠK - Munja         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Sabljak,Sertić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Mateo Radosavljević (25 i 68).

Crnac - Plavi         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Lukić,Pravda, delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Abel Radić(76)i Dario Najcer(82), gosti:/.

Ćeralije - Mladost (B)         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Mesarić, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Čović(76 sa 11m i 82 sa 11m),Josip Kolić(22),Valentino Tašić(33),Mario Jozić(84)i Marko Đorđević(89),gosti:Drago Zdelar (22). LISTA STRIJELACA:13 golova:EMILIO PEROŠEVIĆ (Sloga),10 golova:Toni Hrgović(Standard),7 golova: Franjo Perić(Ćeralije),Alen Dedaj(Sloga),Marijan Velić (D.O.Š.K.),Darko Obžetić(Borova)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 880024-4 24
2. Crnac CrnacCrnac 871023-4 22
3. Borova BorovaBorova 860219-7 18
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 851222-16 16
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 842226-11 14
6. Munja Veliki RastovacMunja 840411-14 12
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 822411-20 8
8. DOŠK DolciDOŠK 821517-21 7
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 821514-20 7
10. Plavi Jugovo PoljePlavi 82158-28 7
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 81074-23 3
12. Tehničar CabunaTehničar 801710-21 1

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Miholjac, Bakić, 22.10.2017. u 16,oo
Plavi - Ćeralije, Jugovo Polje, 22.10.2017. u 16,oo
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 22.10.2017. u 16,oo
Sloga (Z) - DOŠK, Zdenci, 22.10.2017. u 16,oo
Tehničar - Standard, Cabuna, 22.10.2017. u 16,oo
Borova - Mladost (Mi), Borova, 22.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.