Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Miholjac - Kozice         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gebaj,Dežmarić,Mataković, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matej Hamaček(23,41 i 88),Patrik Fotez(66 i 77)i Ivan Hamaček(38),gosti:/.

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Benko,Penava, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Pejazić(31 i 52),Silvio Matota(8),Marin Ivček(40)i Dario Pohiba(63), gosti:Danijel Jurlina(3).

Standard - Orešac         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Marinović,Žabčić M., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Vedran Gabud(10),gosti:Goran Ivanović(47 i 85),Damir Litrić(38),Ranato Karačić(70)i Nikola Bešen(73).

Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Stojković,Ević,Minauf M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Juro Škrobić(17),gosti:Mario Jozić (8 i 71),Marko Mudri(25 i 63)i Ivan Barukčić(77).

Ćeralije - Tehničar         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Pigler,Ličinić Saša,Vencl, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Josip Kolić(64),gosti:Kristijan Bičanić(66).

Borova - Slavonija         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Vinovrški,Kovač S., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Božo Rivić(61 i 87)i Matej Habuš(80). LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka: Toni Hrgetić (Standard)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.),6 zgoditaka: Igor Dunković(Slavonija),Matija Vencl(Slavonija)i Ivan Barukčić(Mladost-Čađavica),5 zgoditaka: Matej Hamaček(Miholjac)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 760124-10 18
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 750223-11 15
3. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 750219-9 15
4. Orešac OrešacOrešac 650113-4 15
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 742112-6 14
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 730418-21 9
7. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 62229-7 8
8. Tehničar CabunaTehničar 71428-11 7
9. Kozice KoziceKozice 62138-15 7
10. DOŠK DolciDOŠK 611411-17 4
11. Borova BorovaBorova 61145-13 4
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 60247-20 2
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 60158-21 1

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije, Čađavica, 10.10.2015. u 16,oo
Tehničar - Borova, Cabuna, 11.10.2015. u 16,oo
Orešac - Mladost (B), Orešac, 11.10.2015. u 16,oo
Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 11.10.2015. u 16,oo
Kozice - Mladost (Mi), Kozice, 11.10.2015. u 16,oo
DOŠK - Miholjac, Dolci, 11.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.