Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Kozice - Miholjac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Loparac,Sabljak, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Kristijan Majurić(13),gosti:/.

Slavonija - Sloga (Z)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Babić,Medved, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zoran Main(21 sa 11m)i Matija Vencl(74),gosti:/.

Dinamo (Č) - Orešac         9 : 3 ( 4 : 2 )
Suci: Majstorović D.,Valent,Gašparić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(13,56 i 60),Marijo Košorog(6),Mario Jaković(16),Josip Pejić(18),Nikola Lukac(74)Ivica Potočnik(77)i Mateo Hrkač(84),gosti: Goran Ivanović(12),Dražen Borbaš(36)i Danijel Divković(79).

Mladost (Mi) - Mladost (B)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Stojković,Tašić,Ević, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Keler(13 i 87 sa 11m)i Ivan Jozing(26),gosti:Domagoj Pavlić(55)i Dario Gracek (77).

Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grgurić,Kemper,Ramić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vilson Gegić(15),gosti:/.

Tehničar - DOŠK         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Vukman,Srednoselac,Đurasek, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(57 sa 11m), gosti:Ivan Mroz(51 i 86),Milan Babac(14)i Ivan Mujić(42). LISTA STRIJELACA:7 zgoditaka:Danijel Kubatov (Mladost-Bakić),Matija Vencl(Slavonija),Mario Jozić(Ćeralije)i Dario Gracek(Mladost-Bakić),5 zgoditaka:Boris Zagorac(Kozice),Josip Pejić (Dinamo),Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 742117-12 14
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 741226-14 13
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 741223-14 13
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 640218-5 12
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 73229-6 11
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 63128-7 10
7. Kozice KoziceKozice 731310-16 10
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 630310-9 9
9. DOŠK DolciDOŠK 722311-14 8
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 62136-5 7
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 62048-13 6
12. Orešac OrešacOrešac 61058-18 3
13. Tehničar CabunaTehničar 61148-29 3 (-1)

Sljedeće kolo

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ), Cabuna, 12.10.2014. u 16,oo
Mladost (B) - Ćeralije, Bakić, 12.10.2014. u 16,oo
Orešac - Mladost (Mi), Orešac, 12.10.2014. u 16,oo
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 12.10.2014. u 16,oo
Miholjac - Slavonija, Gornji Miholjac, 12.10.2014. u 16,oo
Standard - Kozice, Nova Šarovka, 12.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.