Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Ćeralije - Miholjac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Orač,Kokorić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Paulo Gegić(17),Mario Jozić(67 sa 11m)i Antonio Čović(68),gosti:/.

Mladost (B) - Crnac         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta,Dežmarić,Vučemilović, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Andrej Horvat(56),gosti:Toni Vukalović(8),Josip Damjan(25),Drago Zdelar(41-autogol)i Denis Velić(53).

Plavi - DOŠK         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Loparac M.,Huber, delegat: Burcar
Gedatelja oko 60. Strijelci:domaći:Kristijan Mikulčić(56),Željko Gojmerac(64),Krunoslav Pipić(65)i Krešimir Pipić(81) gosti:Marijan Velić(26 sa 11m)i Petar Budimir(71).

Munja - Standard         0 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Lončar,Oklopčić,Rakitničan, delegat: Jelić
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:/,gosti:Alen Hađina(9 i 36),Toni Hrgetić(15 in 38)i Franjo Hudoletnjak(76).

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Pravda,Sabljak, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emilio Perošević(15 sa 11m,51 i 65) gosti:/.

Tehničar - Borova         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Culej,Marinović,Resler, delegat: Vencl
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Stupar(8 sa 11m),gosti:Samuel Spudić(25 sa 11m),Dario Podnar(48)Darko Obžetić (69) LISTA STRIJELACA:12 golova:EMILIO PEROŠEVIĆ(Sloga), 9 golova:Toni Hrgetić(Standard),7 golova:Franjo Perić(Ćeralije),Marijan Velić(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 770022-3 21
2. Crnac CrnacCrnac 761021-4 19
3. Borova BorovaBorova 750216-6 15
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 742125-9 14
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 741216-15 13
6. Munja Veliki RastovacMunja 73049-14 9
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 722310-14 8
8. DOŠK DolciDOŠK 721417-19 7
9. Plavi Jugovo PoljePlavi 72148-26 7
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 71159-17 4
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 71063-20 3
12. Tehničar CabunaTehničar 70167-16 1

Sljedeće kolo

Miholjac - Borova, Gornji Miholjac, 15.10.2017. u 16,oo
Mladost (Mi) - Tehničar, Miljevci, 15.10.2017. u 16,oo
Standard - Sloga (Z), Nova Šarovka, 15.10.2017. u 16,oo
DOŠK - Munja, Dolci, 15.10.2017. u 16,oo
Crnac - Plavi, Crnac, 15.10.2017. u 16,oo
Ćeralije - Mladost (B), Voćin, 15.10.2017. u 13,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.