Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 6. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Standard         6 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Fabijanac,Matić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(3 i 68),Ivan Barukčić (50 i 52),Marko Mudri(48)i Antonio Martinčević(80), gosti:Danijel Benko(18 sa 11m),Antun Đurasek(47-autogol),Tomislav Hrgetić(69)i Toni Hrgetić(75).

Slavonija - Ćeralije         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Stojanović, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Igor Dunković(51 i 85)i Matija Vencl(43),gosti:Anđelko Jaklić(1)i Miroslav Tomić(55 sa 11m).

Tehničar - Mladost (B)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Brdarić L.,Martinušić, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marijan Holec(7),gosti:Andrej Horvat(25).

Orešac - Mladost (Mi)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Pigler,Vencl,Vinovrški, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Silvio Matota(30).

Sloga (Z) - Miholjac         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Pigler,Kristić.Vidović F., delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Danijel Jurlina(60),gosti:Marko Klement(31),Milenko Beneš(39)i Ivan Hamaček(56).

Kozice - DOŠK         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ,Ević,Žabčić M., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Hetrih(22)i Marijan Božić(68) gosti:Ivan Mujić(17,41,75 i 80). LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka: Toni Hrgetić (Standard)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.),6 zgoditaka: Igor Dunković(Slavonija)i Matija Vencl(Slavonija), 5 zgoditaka : Ivan Barukčić(Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 650121-10 15
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 640218-10 12
3. Orešac OrešacOrešac 54018-3 12
4. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 640213-9 12
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 63217-5 11
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 630317-16 9
7. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 52128-6 7
8. Kozice KoziceKozice 52128-9 7
9. Tehničar CabunaTehničar 61327-10 6
10. Borova BorovaBorova 51135-10 4
11. DOŠK DolciDOŠK 611411-17 4
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 50236-15 2
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 50147-16 1

Sljedeće kolo

Miholjac - Kozice, Gornji Miholjac, 4.10.2015. u 16,oo
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 4.10.2015. u 16,oo
Standard - Orešac, Nova Šarovka, 4.10.2015. u 16,oo
Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ), Bakić, 4.10.2015. u 16,oo
Ćeralije - Tehničar, Voćin, 4.10.2015. u 16,oo
Borova - Slavonija, Borova, 4.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.