Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 6. kola

DOŠK - Ćeralije         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Gebaj,Vidović F.,Mataković, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Milan Babac(59),gosti:Mario Jozić(42 i 89 sa 11m),Valentino Tašić(10)i Josip Kolić(77).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Szebenji,Ević, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(13)i Danko Šimunić(60),gosti:/.

Mladost (B) - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Medved,Košić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 180. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(53 i 55),Danijel Kubatov(14),Ivan Hamaček(17)i Mateo Sojka(87), gosti:Bojan Kujević(72)i Mario Jaković(88).

Orešac - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Žabčić F.,Mikić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/.,gosti:Marko Novaković(38).

Sloga (Z) - Kozice         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Stojković,Kemper,Đurasek, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(4 i 33),Zoran Major(7),Bojan Kušar(29)i Marin Kušar(71),gosti:/.

Miholjac - Standard         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Srednoselac,Benko,Žabčić M., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Klement(43),gosti:/. LISTA STRIJELACA : 7 zgoditaka : Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i Mario Jozić(Ćeralije), 6 zgoditaka : Matija Vencl(Slavonija)i Dario Gracek(Mladost-Bakić),5 zgoditaka: Boris Zagorac(Kozice)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (B) BakićMladost (B) 641121-11 13
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 63219-5 11
3. Slavonija SladojevciSlavonija 632115-12 11
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 631217-11 10
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 530217-5 9
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 530210-7 9
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 62136-5 7
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 52125-5 7
9. Kozice KoziceKozice 62139-16 7
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 52038-12 6
11. DOŠK DolciDOŠK 61237-13 5
12. Orešac OrešacOrešac 51045-9 3
13. Tehničar CabunaTehničar 51137-25 3 (-1)

Sljedeće kolo

Kozice - Miholjac, Kozice, 5.10.2014. u 16,oo
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 5.10.2014. u 16,oo
Dinamo (Č) - Orešac, Četekovac, 5.10.2014. u 16,oo
Mladost (Mi) - Mladost (B), Miljevci, 5.10.2014. u 16,oo
Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ), Voćin, 5.10.2014. u 16,oo
Tehničar - DOŠK, Cabuna, 5.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.