Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 5. kola

Standard - Sloga (Z)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Hrženjak,Biškupović, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mario Nukić(79),gosti:Zoran Major (8)i Ivan Vengert(60).

Kozice - Orešac         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Pigler,Vencl, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Perica Mijatović(21)i Zvonko Kiš(37),gosti:Josip Starek(32).

Slavonija - Mladost (B)         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Vukman,Grgurić,Jugović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matija Vencl(10 i 30)i Milan Hranić(26 sa 11m i 49),gosti:Danijel Kubatov(28 i 34).

Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Srednoselac,Vidović F.,Benko, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Pejić(88 sa 11m),gosti:Ivan Štiglec(40).

Mladost (Mi) - DOŠK         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Selenić,Kemper,Ramić, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/.,gosti:/.

Ćeralije - Tehničar         9 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Stojković,Ličinić Saša,Szebenji, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Stipe Tašić(43 i 77),Mario Jozić(65 i 78),Valentino Tašić(5),Vilson Gegić(28),Anđelko Jaković(55),David Palić(62)i Josip Kolić(75),gosti:/. LISTA STRIJELACA : 6 zgoditaka:Danijel Kubatov (Mladost-Bakić)i Matija Vencl(Slavonija), 5 zgoditaka:Boris Zagorac(Kozice)i Mario Jozić (Ćeralije),4 zgoditka:Marijo Košorog(Dinamo),Josip Pejić(Dinamo),Dario Gracek(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 531115-6 10
2. Mladost (B) BakićMladost (B) 531116-9 10
3. Slavonija SladojevciSlavonija 522114-12 8
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 52217-5 8
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 52126-4 7
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42115-3 7
7. Kozice KoziceKozice 52129-11 7
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 420213-4 6
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 42025-7 6
10. DOŠK DolciDOŠK 51226-9 5
11. Tehničar CabunaTehničar 51137-25 4
12. Orešac OrešacOrešac 41035-8 3
13. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 41037-12 3

Sljedeće kolo

DOŠK - Ćeralije, Dolci, 28.9.2014. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi), Čađavica, 28.9.2014. u 16,oo
Mladost (B) - Dinamo (Č), Bakić, 28.9.2014. u 16,oo
Orešac - Slavonija, Orešac, 28.9.2014. u 16,oo
Sloga (Z) - Kozice, Zdenci, 28.9.2014. u 16,oo
Miholjac - Standard, Gornji Miholjac, 28.9.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.