Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 5. kola

Crnac - Miholjac         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Sabljak,Pravda, delegat: Grabovac
Gle3datelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nađ(43 sa 11m i 77),Toni Vukalović(21),Vinko Bračun(60),Denis Velić(65), Dragan Pavoković(85)i Renato Kučera(88),gosti:/.

Ćeralije - DOŠK         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Stojnović,Oklopčić, delegat: I.Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Joakim Tomić(79 sa 11m i 84)i Mario Jozić(77),gosti:Mihael Nikolić(18 i 82).

Mladost (B) - Standard         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vinovrški,Blažičević,Loparac M., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Kristijan Budimir(6)i Antonio Prpić(80),gosti:Ivan Marinković(14).

Plavi - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Srednoselac,Smrček,Kos, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 75. Strijelci:domaći:Juraj Stupar(23)i Krunoslav Pipić(55),gosti:Marijo Matijević(58).

Munja - Borova         2 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac G.,Kokorić,Pastuović, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Grdić(27)i Mateo Radosavljević (30),gosti:Mateo Gegić(49,70 i 78)i Dario Podnar (44).

Sloga (Z) - Tehničar         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Szebenji,Rakitničan,Sertić, delegat: Burcar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Volenik(16)i Emilio Perošević (21),gosti:Antun Stupar(18). LISTA STRIJELACA:9 golova: EMILIO PEROŠEVIĆ(Sloga), 7 golova: Franjo Perić(Ćeralije),6 golova: Alen Dedaj(Sloga),5 golova: Darko Obžetić(Borova), Marijan Velić(D.O.Š.K.),Mihael Nikolić(D.O.Š.K.) i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 550018-3 15
2. Crnac CrnacCrnac 541014-3 13
3. Borova BorovaBorova 540113-4 12
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 531113-12 10
5. Munja Veliki RastovacMunja 53027-6 9
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 522111-9 8
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 52127-8 7
8. DOŠK DolciDOŠK 520313-13 6
9. Plavi Jugovo PoljePlavi 51134-15 4
10. Tehničar CabunaTehničar 50146-11 1
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 50146-12 1
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 50051-17 0

Sljedeće kolo

Miholjac - Tehničar, Gornji Miholjac, 1.10.2017. u 16,oo
Borova - Sloga (Z), Borova, 1.10.2017. u 16,oo
Mladost (Mi) - Munja, Miljevci, 1.10.2017. u 16,oo
Standard - Plavi, Nova Šarovka, 1.10.2017. u 16,oo
DOŠK - Mladost (B), Dolci, 1.10.2017. u 16,oo
Crnac - Ćeralije, Crnac, 1.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.