Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 4. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Miholjac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Pigler,Gebaj,Ević, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Denis Domić(33).

Borova - Mladost (B)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Martinušić,Pilinger, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(23 sa 11m,67 i 70), gosti:/.

Slavonija - Standard         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar,Sabljak,Minauf M., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Vencl(23,33 i 81)i Antonio Radonjić(15),gosti:/.

Tehničar - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Selenić,Minauf D.,Szebenji, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(75 sa 11m),gosti: Silvijo Matota(33).

Orešac - DOŠK         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Smrček I.,Mesarić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Starek(73),gosti:/.

Sloga (Z) - Kozice         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Žabčić M.,Vidović F., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(29),gosti:Goran Hetrih (71) i Josip Hetrih(88). LISTA STRIJELACA: 5 zgoditaka : Toni Hrgetić (Standard),4 zgoditka : Igor Dunković(Slavonija), Darko Obžetić(Borova),Matija Vencl(Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 430114-7 9
2. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 430110-6 9
3. Orešac OrešacOrešac 33006-2 9
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42205-3 8
5. Kozice KoziceKozice 42116-5 7
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 420210-5 6
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 420211-9 6
8. Tehničar CabunaTehničar 41215-7 5
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 31113-3 4
10. Borova BorovaBorova 41125-7 4
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 30124-10 1
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 30033-10 0
13. DOŠK DolciDOŠK 40044-12 0

Sljedeće kolo

DOŠK - Sloga (Z), Dolci, 20.9.2015. u 16,3o
Miholjac - Orešac, Gornji Miholjac, 20.9.2015. u 16,3o
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ), Miljevci, 20.9.2015. u 16,3o
Standard - Tehničar, Nova Šarovka, 20.9.2015. u 16,3o
Mladost (B) - Slavonija, Bakić, 20.9.2015. u 16,3o
Ćeralije - Borova, Voćin, 20.9.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.