Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 4. kola

Tehničar - Mladost (Mi)         0 : 3 ( : )
Suci: Teri,Biškupović,Brdarić M., delegat: Luka Ličina
Budući je igralište u Cabuni potopljeno utakmica se odgađa,i sporazumom klubova odigrati će se u četvrtak 25.9.2014.g. sa početkom u 16,oo sati. Utakmica nije odigrana jer u zakazano vrijeme za početak utakmice domaća momčad nije imala dovoljan broj igrača pa se utakmica na osnovu članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,registrira po službenoj dužnosti rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK "Mladost" iz Miljevaca, a protiv NK "Tehničar" se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

DOŠK - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Stojnović,Pigler,Ević, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Šalković(14),gosti:Marijo Košorog(2),Josip Pelić(16)i Ivica Potočnik(87).

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Mataković,Minauf M., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(25),gosti:Matija Vencl(33).

Mladost (B) - Kozice         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Puškarić,Benko,Vinovrški, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(18 i 75),Danijel Kubatov(78 i 83)i Ivan Santi(81),gosti:Denis Vukomanović(17)i Boris Zagorac(54 sa 11m).

Orešac - Standard         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ivačić,Orač,Bošnjak, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Benko(33,58 i 61).

Sloga (Z) - Miholjac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Stojković,Vidović F, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dario Bačić(57)i Filip Bušljeta(68),gosti:Zvonko Gelenčir(55). LISTA STRIJELACA : 5 zgoditaka : Boris Zagorac(Kozice), 4 zgoditka : Danijel Kubatov(Mladost-Bakić), Matija Vencl(Slavonija)Marijo Košorog(Dinamo)Dario Gracek(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (B) BakićMladost (B) 431014-5 10
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 430114-5 9
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 42115-2 7
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 42116-4 7
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 32015-3 6
6. Slavonija SladojevciSlavonija 412110-10 5
7. Kozice KoziceKozice 41127-10 4
8. DOŠK DolciDOŠK 41126-9 4
9. Tehničar CabunaTehničar 41127-16 4
10. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 31024-4 3
11. Orešac OrešacOrešac 31024-6 3
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 31023-6 3
13. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 41037-12 3

Sljedeće kolo

Standard - Sloga (Z), Nova Šarovka, 21.9.2014. u 16,3o
Kozice - Orešac, Kozice, 21.9.2014. u 16,3o
Slavonija - Mladost (B), Sladojevci, 21.9.2014. u 16,3o
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ), Četekovac, 21.9.2014. u 16,3o
Mladost (Mi) - DOŠK, Miljevci, 21.9.2014. u 16,3o
Ćeralije - Tehničar, Voćin, 21.9.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.