Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 3. kola

Kozice - Orešac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Minauf D.,Marković, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Josip Hetrih(20),gosti:Josip Starek(17)i Ante Slavić(82 sa 11m).

DOŠK - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Stojković,Vidović F.,Minauf M., delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Tilen Marić(41),gosti:Ivan Barukčić(47,68 i 78)i Marko Mudri(58).

Miholjac - Tehničar         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Vidalina,Rešetar, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marijo Klement(3),Zvonko Gerenčir(70)i Dalibor Vilček(89),gosti:/.

Mladost (Mi) - Slavonija         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kemper,Pigler,Ević, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Birčić(55)i Marin Ivček(89), gosti:Davor Cicvarić(38).

Standard - Borova         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Božić,Vinovrški,Blažičević, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(30 i 43)i Krunoslav Hrgetić(34 i 88),gosti:/.

Mladost (B) - Ćeralije         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Vencl,Mataković, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Juro Skrobić(37),gosti:Ivica Vuk(77-autogol). LISTA STRIJELACA : 5 zgoditaka : Toni Hrgetić (Standard),4 zgoditka : Igor Dunković(Slavonija), 3 zgoditka : Alen Hodak(Slavonija),Ivan Barukčić (Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 32104-2 7
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 320111-5 6
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 320110-4 6
4. Slavonija SladojevciSlavonija 320110-7 6
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 32019-6 6
6. Orešac OrešacOrešac 22005-2 6
7. Kozice KoziceKozice 31114-4 4
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 31113-3 4
9. Tehničar CabunaTehničar 31114-6 4
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 20114-7 1
11. Borova BorovaBorova 30122-7 1
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20022-8 0
13. DOŠK DolciDOŠK 30034-11 0

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Miholjac, Čađavica, 12.9.2015. u 17,oo
Borova - Mladost (B), Borova, 13.9.2015. u 17,oo
Slavonija - Standard, Sladojevci, 13.9.2015. u 17,oo
Tehničar - Mladost (Mi), Cabuna, 13.9.2015. u 17,oo
Orešac - DOŠK, Orešac, 13.9.2015. u 17,oo
Sloga (Z) - Kozice, Zdenci, 13.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.