Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 3. kola

Miholjac - Orešac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Stojnović,Kemper,Ević, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(1),Hrvoje Vilček(68)i Ivan Mlinarić(90),gosti:Brane Jugović(58).

Standard - Mladost (B)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Pigler,Žabčić F., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Kozice - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Minauf D.,Brdarić M, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Boris Zagorac(10 i 63), gosti:Martin Piskač(17).

Slavonija - DOŠK         3 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Cafuta,Biškupović,Jugović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja okon 50. Strijelci:domaći:Matija Vencl(40 i 44 sa 11m)i Marko Novaković(13),gosti:Matej Pokrivka(33),Milan Babac(82)i Ivan Mroz(89).

Dinamo (Č) - Tehničar         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Stojković,Szebenji, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(41 i 47),Mateo Hrkač(86 i 87),Antonio Dorčak(20),Marinko Jaklić(58)i Josip Pejić(81 sa 11m),gosti:/.

Mladost (Mi) - Ćeralije         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Hrženjak,Kokorić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matej Lukaček(78),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 4 zgoditka: Boris Zagorac(Kozice), 3 zgoditka: Kristijan Bičanić(Tehničar),Matija Vencl(Slavonija),Mario Jozić(Ćeralije),Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (B) BakićMladost (B) 32109-3 7
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 320111-4 6
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 32015-3 6
4. Slavonija SladojevciSlavonija 31119-9 4
5. Kozice KoziceKozice 31115-5 4
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 31112-2 4
7. DOŠK DolciDOŠK 31115-6 4
8. Tehničar CabunaTehničar 31117-13 4
9. Orešac OrešacOrešac 21014-3 3
10. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 31024-4 3
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21012-3 3
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 31026-10 3
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20021-5 0

Sljedeće kolo

Tehničar - Mladost (Mi), Cabuna, 25.9.2014. u 16,oo
DOŠK - Dinamo (Č), Dolci, 14.9.2014. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 14.9.2014. u 17,oo
Mladost (B) - Kozice, Bakić, 14.9.2014. u 17,oo
Orešac - Standard, Orešac, 14.9.2014. u 17,oo
Sloga (Z) - Miholjac, Zdenci, 14.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.