Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 26. kola

Slavonija - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ivačić,Valent,Kovač D., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Silvio Gumbarević(23)i Davor Cicvarić(58),gosti:Dario Pohiba(67).

Kozice - Ćeralije         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Gebaj,Vencl,Mesarić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mario Colarić(8),Boris Zagorac(10)i Nikola Diklić(30),gosti:Mario Jozić (17 i 88 sa 11m).

Standard - Tehničar         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Selenić,Vinovrški,Brdarić L., delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(44),Vedran Gabud(58),Miroslav Tušek(80)i Krunoslav Hrgetić(84), gosti:Antun Stupar(65).

Miholjac - DOŠK         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Marinović,Minauf M., delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(18)i Patrik Fotez(36), gosti:/.

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 4 ( 3 : 0 )
Suci: Ugarković,Babić,Ević, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(14,43,47 i 83)i Danijel Jurlina(28),gosti:Danko Šimunić(60 i 62),Ivan Štiglec(86)i Ivan Barukčić(87).

Orešac - Mladost (B)         1 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Kečkiš,Smrček M.,Kovač S., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Brane Jugović(27),gosti:Darijo Gracek(36 i 75),Andrej Horvat(70 i 85),Danijel Kubatov(19)i Brane Jugović(43-autogol). LISTA STRIJELACA:26 zgoditaka:Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),25 zgoditaka:Alen Dedaj:Sloga),24 zgoditka:Mario Jozić(Ćeralije), 20 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24192392-37 59
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24172568-25 53
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 24152772-35 47
4. Slavonija SladojevciSlavonija 24116744-36 39
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 241211139-49 37
6. Orešac OrešacOrešac 241101353-77 33
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24951051-48 32
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 24931238-44 30
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 24921339-48 29
10. DOŠK DolciDOŠK 24851137-50 29
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 24831353-62 27
12. Kozice KoziceKozice 24731437-60 24
13. Tehničar CabunaTehničar 24241835-87 9 (-1)

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.