Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 25. kola

Tehničar - Orešac         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Trupina,Vencl,Oršulić, delegat: Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Bojan Lalić(10 i 13),Dejan Janže(3),Antun Stupar(28)i Hrvoje Marek(85 autogol),gosti:/.

Slavonija - Sloga (Z)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Kokorić,Žabčić M., delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(5),Kristijan Ojurović (24),Matija Vencl(41),Antonio Radonjić(46)i Ivan Štefanović(78),gosti:Denis Kušar(14).

Borova - Kozice         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Rešetar, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dario Podnar(47)i Antun Smojver(60) gosti:Denis Vukomanović(11 sa 11m),Ivan Galiot(68)i Josip Hetrih(89).

Ćeralije - DOŠK         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Mataković, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Joakim Perić(38),Mario Jaković(56)i Srećko Tunić(88),gosti:/.

Mladost (B) - Miholjac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Oklopčić,Minauf M., delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Hamaček(23 sa 11m i 74), gosti:Jovica Beneš(29 sa 11m)i Dalibor Bičanić(66).

Standard - Mladost (Mi)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ević,Mesarić,Aragović, delegat: Ličina
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dejvid Tušek(76),gosti:Antonio Pejazić(56)i Nikola Markanović(63). LISTA STRIJELACA: 25 golova: Darko Obžetić(Borova), 19 golova: Mario Jozić(Mladost-Čađavica),16 golova: Matija Vencl(Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23192281-23 59
2. Slavonija SladojevciSlavonija 23161664-32 49
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23142753-29 44
4. Borova BorovaBorova 23113949-44 36
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 241121149-46 35
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 231021147-54 32
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 231021155-70 32
8. Orešac OrešacOrešac 231011240-48 31
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 23931130-42 30
10. DOŠK DolciDOŠK 23741244-52 25
11. Tehničar CabunaTehničar 23741228-42 25
12. Kozice KoziceKozice 23531536-69 18
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 23451450-75 17

Sljedeće kolo

Orešac - Mladost 1930 (Čađ), Čađavica, 5.6.2016. u 18,oo
Mladost (Mi) - Mladost (B), Miljevci, 5.6.2016. u 18,oo
Miholjac - Ćeralije, Gornji Miholjac, 5.6.2016. u 18,oo
DOŠK - Borova, Dolci, 5.6.2016. u 18,oo
Kozice - Slavonija, Kozice, 5.6.2016. u 18,oo
Sloga (Z) - Tehničar, Zdenci, 5.6.2016. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.