Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 25. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Orešac         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Selenić,Sabljak,Minauf M., delegat: Tot
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(21,22,63),Mario Car(52),Marko Mudri(80).Gosti:Ante Slavić(25)

DOŠK - Sloga (Z)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Žabčić F.,Đurasek, delegat: Uršanić
Gledatelja 50:Strijelci.Domaći:Ivan Mujić(35 iz 11m),Josip Šalković(65).Gosti:Alen Dedaj(37),David Bušljeta(55)

Tehničar - Miholjac         2 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Vidalina,Jozić,Rajnović, delegat: Lisak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dejan Radovanović(24 iz 11m,42).Gosti:Patrik Fotez(4),Filip Mlinarić(15),Zvonko Gerenčir(22)

Ćeralije - Standard         5 : 3 ( 3 : 3 )
Suci: Pigler,Kemper,Ević, delegat: Zeman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Franjo Jozić(15),Franjo Perić(21),Mario Jozić(27 iz 11m,68,80).Gosti:Toni Makar(11),Toni Hrgetić(30,36)

Mladost (Mi) - Kozice         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M,Hrženjak,Benko, delegat: Jelić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Matijević(43 iz 11m).Gosti:Mario Colarić(54),Boris Zagorac(76 iz 11m)

Dinamo (Č) - Slavonija         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ugarković,Vidović F.,Kiris, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Grgić(32),Ivica Potočnik(38),Marijo Košorog(72 iz 11m).Gosti:Davor Cicvarić(7),Matija Vencl(18) LISTA STRIJELACA : 23 zgoditka:Danko Šimunić (Mladost-Čađavica),22 zgoditka:Mario Jozić (Ćeralije)21 zgoditak:Alen Dedaj(Sloga),18 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24192392-37 59
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23172464-20 53
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 23152670-32 47
4. Slavonija SladojevciSlavonija 23106742-35 36
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 231111137-49 34
6. Orešac OrešacOrešac 231101252-71 33
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23851046-44 29
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23921238-46 29
9. DOŠK DolciDOŠK 23851037-48 29
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 23831234-43 27
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 23731347-61 24
12. Kozice KoziceKozice 23631434-58 21
13. Tehničar CabunaTehničar 23241734-83 9 (-1)

Sljedeće kolo

Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 7.6.2015. u 18,oo
Kozice - Ćeralije, Kozice, 7.6.2015. u 18,oo
Standard - Tehničar, Nova Šarovka, 7.6.2015. u 18,oo
Miholjac - DOŠK, Gornji Miholjac, 7.6.2015. u 18,oo
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Zdenci, 7.6.2015. u 18,oo
Orešac - Mladost (B), Orešac, 7.6.2015. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.