Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 24. kola

Kozice - Dinamo (Č)         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Culej,Valent,Žabčić M., delegat: Stipanić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Kristijan Maturi(56).Gosti:David Gabrić(4),Ivica Potočnik(23),Marinko Jaklić(30),Marijo Košorog(33),Mario Grgić(89)

Standard - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Kokorić,Žabčić F., delegat: Tot
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Toni Makar(2),Vedran Gabud(11,12,90).Gosti:Mario Matijević(19)

Miholjac - Ćeralije         3 : 0 ( : )
Suci: Lončar,Vinovrški,Hrženjak, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 80. Utakmica je prekinuta u 85 minuti kod rezultata 1:1 zbog napada igrača NK Ćeralija na delegata utakmice,te se ista temeljem članka 58 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Miholjac, a protiv NK Ćeralije i igrača koji je izazvao prekid utakmice podnosi se prijava za pokretanje disciplinskog postupka.

Sloga (Z) - Tehničar         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Ević, delegat: Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Danijel Vurušić(50 iz 11m),Alen Dedaj(60,90 iz 11m).Gosti:Kristijan Bičanić(46)

Orešac - DOŠK         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vukman,Gebaj,Sabljak, delegat: Ličina
Gledatelja 80:Strijelci:Domaći:Josip Starek(17,27),Renato Karačić(39),Goran Ivanović(54,69),Saša Horvat(87).Gosti:Ivan Mroz(42)

Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Kemper,Medved,Šoltić, delegat: Grabovac
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/Gosti:Antonio Martinčević(42,59,71),Danko Šimunić(12),Ivan Barukčić(64)

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23182389-35 56
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22162459-19 50
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 22142665-29 44
4. Slavonija SladojevciSlavonija 22106640-32 36
5. Orešac OrešacOrešac 221101151-66 33
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 221011134-47 31
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22921137-44 29
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22841044-42 28
9. DOŠK DolciDOŠK 22841035-46 28
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 22831131-38 27
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 23731347-61 24
12. Kozice KoziceKozice 22531432-57 18
13. Tehničar CabunaTehničar 22241632-80 9 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Orešac, Čađavica, 31.5.2015. u 17,3o
DOŠK - Sloga (Z), Dolci, 31.5.2015. u 17,3o
Tehničar - Miholjac, Cabuna, 31.5.2015. u 17,3o
Ćeralije - Standard, Voćin, 31.5.2015. u 17,3o
Mladost (Mi) - Kozice, Miljevci, 31.5.2015. u 17,3o
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 31.5.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.