Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 23. kola

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 3 ( : )
Suci: Fabijanac,Jugović,Dežmarić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Utakmica je završila rezultatom 2:1(0:1). NK Mladost 1930 iz Čađavice uložila Žalbu jer je za NK Slavonija nastupio igrač koji nije upisan u zapisnik prije početka utakmice,pa se navedena utakmica na osnovu članka 76 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira 3:0 (par-forfe)u korist NK Mladost-Čađavica.

Borova - Orešac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presećan,Kovač D.,Pilinger, delegat: Vargović
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(3)i Ivan Golić(69), gosti:/.

Ćeralije - Sloga (Z)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Vencl,Orač, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tomislav Tunić(1),gosti:/.

Mladost (B) - Kozice         6 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Pigler,Stojnović,Sertić, delegat: Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Andrej Horvat(32,55 i 58),Matej Hamaček(52 i 73)i Dino Škrlin(81),gosti:Josip Hetrih(11)i Mislav Zrinščak(39).

Standard - DOŠK         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Marinović,Vajnhal, delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Mihalić(29 i 68),Alen Hađina (13)i Toni Hrgetić(50),gosti:Toni Sitar(21)i Filip Marinić(55).

Mladost (Mi) - Miholjac         8 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Kristić,Vidović-Volenik,Penava E., delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Pejazić(5 i 6),Dario Pohiba(25 i 40),Danijel Zebec(43),Mario Matijević (77 sa 11m),Silvio Matota(86)i Nikola Markanović (88),gosti:Jovica Beneš(90). Dogovorom klubova utakmica se odgađa za 26.05.2016.u 17,30 sati. LISTA STRIJELACA: 25 golova:Darko Obžetić(Borova), 19 golova: Mario Jozić(Mladost-Čađavica),14 golova: Matija Vencl(Slavonija),13 golova: Ivan Mujić (D.O.Š.K.) i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22182280-23 56
2. Slavonija SladojevciSlavonija 21141654-31 43
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22132751-28 41
4. Borova BorovaBorova 21113746-37 36
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 221111046-42 34
6. Orešac OrešacOrešac 211011040-38 31
7. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 211001143-50 30
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21921050-64 29
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 21821126-41 26
10. DOŠK DolciDOŠK 21641138-48 22
11. Tehničar CabunaTehničar 21641123-41 22
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 21441347-67 16
13. Kozice KoziceKozice 21421532-66 14

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar, Čađavica, 22.5.2016. u 17,3o
DOŠK - Mladost (B), Dolci, 22.5.2016. u 17,3o
Kozice - Ćeralije, Kozice, 22.5.2016. u 17,3o
Sloga (Z) - Borova, Zdenci, 22.5.2016. u 17,3o
Orešac - Slavonija, Orešac, 22.5.2016. u 17,3o
Miholjac - Standard, Gornji Miholjac, 22.5.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.