Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 23. kola

DOŠK - Mladost (B)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Ević,Benko, delegat: Hulak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Ivan Mujić(12 iz 11m),Ivan Bišćan(32),Ivica Rokić(77),Matija Čačinović(80).Gosti:/

Tehničar - Orešac         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Mesarić,Hudi, delegat: Jelić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dejan Radovanović(80),Vinko Bradarić(89).Gosti:Roberto Lukunić(19),Ante Slavić(65,84 iz 11m)

Ćeralije - Sloga (Z)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kemper,Medved,Mataković, delegat: Burcar
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(10),Danijel Jozić(12),Franjo Jozić(53),Igor Marković(90).Gosti:Bojan Kušar(27),Alen Dedaj(56)

Mladost (Mi) - Miholjac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Vidović F.,Kokorić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dario Pohiba(32).Gosti:Jovica Beneš(42 iz 11m,62 iz 11m)

Dinamo (Č) - Standard         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac,Babić,Ramić, delegat: Zeman
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ivica Potočnik(17,33),Bojan Kujavić(41),Marinko Jaklić(48,57).Gosti.Alen Hađina(68)

Slavonija - Kozice         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Oklopčić,Kovač S., delegat: Holeš
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Davor Cicvarić(49 iz 11m,83),Alen Hodak(56).Gosti:Ivan Medved(70)****LISTA STRIJELACA**21 gol D.Šimunić(Mladost Č), 19 golova M.Jozić(Ćeralije),18 golova D.Gracek(Mladost B) i A.Dedaj(Sloga)...

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22172384-34 53
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21152454-19 47
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 21142565-26 44
4. Slavonija SladojevciSlavonija 22106640-32 36
5. Orešac OrešacOrešac 211001145-65 30
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21921036-40 29
7. DOŠK DolciDOŠK 2184934-40 28
8. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 21911131-47 28
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21741041-41 25
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 22731247-56 24
11. Standard Nova ŠarovkaStandard 21731127-37 24
12. Kozice KoziceKozice 21531331-52 18
13. Tehničar CabunaTehničar 21241531-77 9 (-1)

Sljedeće kolo

Kozice - Dinamo (Č), Kozice, 24.5.2015. u 17,3o
Standard - Mladost (Mi), Nova Šarovka, 24.5.2015. u 17,3o
Miholjac - Ćeralije, Gornji Miholjac, 24.5.2015. u 17,3o
Sloga (Z) - Tehničar, Zdenci, 24.5.2015. u 17,3o
Orešac - DOŠK, Orešac, 24.5.2015. u 17,3o
Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ), Bakić, 24.5.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.