Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 22. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Borova         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Kristić,Blažević I.,Penava E., delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Mudri(22 i 31),Antonio Martinčević(6),Danko Šimunić(34)i Tomislav Ribić (50),gosti:/.

Kozice - Standard         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Đurasek,Minauf M., delegat: Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Toni Hrgetić(76 sa 11m i 83)i Alen Mihalić(1).

Sloga (Z) - Mladost (B)         5 : 3 ( 5 : 2 )
Suci: Pigler,Kokorić,Vajnhal, delegat: Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(12,28 i 43)i Darko Volenik(36 i 44),gosti:Marko Tkalčić(14 i 17)i Matej Hamaček(58).

Orešac - Ćeralije         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vukman,Dežmarić,Oklopčić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Ivanović(13 i 42),gosti: Joakim Perić(88).

DOŠK - Mladost (Mi)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Mataković,Žabčić, delegat: Hulak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Silvio Matota(32 i 65)i Dario Pohiba(80).

Tehničar - Slavonija         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Ivačić,Marinović, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Velimir Eraković(60),gosti: Darko Novaković(34 i 53). LISTA STRIJELACA: 24 gola: Darko Obžetić(Borova), 19 golova: Mario Jozić(Mladost-Čađavica), 14 golova:Matija Vencl(Slavonija),13 golova: Ivan Mujić (D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21172277-23 53
2. Slavonija SladojevciSlavonija 20141554-28 43
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21122743-27 38
4. Borova BorovaBorova 20103744-37 33
5. Orešac OrešacOrešac 20101940-36 31
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 211011042-40 31
7. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 201001042-42 30
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2092950-63 29
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 20721125-41 23
10. DOŠK DolciDOŠK 20641036-44 22
11. Tehničar CabunaTehničar 21641123-41 22
12. Kozice KoziceKozice 20421430-60 14
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 20341341-65 13

Sljedeće kolo

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 15.5.2016. u 17,oo
Borova - Orešac, Borova, 15.5.2016. u 17,oo
Ćeralije - Sloga (Z), Ćeralija, 15.5.2016. u 17,oo
Mladost (B) - Kozice, Bakić, 15.5.2016. u 17,oo
Standard - DOŠK, Nova Šarovka, 15.5.2016. u 17,oo
Mladost (Mi) - Miholjac, Miljevci, 26.5.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.