Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 21. kola

Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Stojnović, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Tunić(23),gosti:Mario Jozić(18,29 i 54 sa 11m),Danko Šimunić(8),Josip Kolić(55)i Robert Šomođi(60).

Borova - Tehničar         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Pigler,Kovač D.,Hudi, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(41 i 70)i Zdravko Gradinjan(56),gosti:/.

Mladost (B) - Orešac         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Gebaj,Mataković,Žabčić, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Kalčić(17,42 i 70)i Ivan Hamaček(15),gosti:Josip Starek(72).

Standard - Sloga (Z)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Božić,Jugović,Brdarić L., delegat: Jurkin
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Hađin a(20),gosti:Ivan Barukčić(63)i Bojan Kušar(87).

Mladost (Mi) - Kozice         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Selenić,Penava E., delegat: Babić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Marin Ivček(28),gosti:/.

Miholjac - DOŠK         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Kristić,Marinović,Minauf M., delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Saša Šorman(45 i 49), Dominik Jukić(13),Toni Sitar(15)i Ivica Rokić(61). LISTA STRIJELACA: 24 gola: Darko Obžetić(Borova), 19 golova: Mario Jozić(Mladost-(Čađavica),14 golova:Matija Vencl(Slavonija),13 golova: Ivan Mujić (D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20162272-23 50
2. Slavonija SladojevciSlavonija 19131552-27 40
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20112740-27 35
4. Borova BorovaBorova 19103644-32 33
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 201001042-42 30
6. Orešac OrešacOrešac 1991938-35 28
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 20911039-40 28
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1982945-60 26
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 19721024-39 23
10. DOŠK DolciDOŠK 1964936-41 22
11. Tehničar CabunaTehničar 20641022-39 22
12. Kozice KoziceKozice 19421330-57 14
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 19341238-60 13

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Borova, Čađavica, 8.5.2016. u 17,oo
Kozice - Standard, Kozice, 8.5.2016. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost (B), Zdenci, 8.5.2016. u 17,oo
Orešac - Ćeralije, Orešac, 8.5.2016. u 17,oo
DOŠK - Mladost (Mi), Dolci, 8.5.2016. u 17,oo
Tehničar - Slavonija, Cabuna, 8.5.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.