Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 21. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar         7 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Pigler,Vidović F., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(15,54,64,87 sa 11m i 90)),Robert Šomođi(68)i Tomislav Ribić(85),gosti: Antun Stupar(64).

Ćeralije - Mladost (B)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Szebenji,Ramić, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mario Jozić(61 sa 11m),gosti:/.

Mladost (Mi) - Orešac         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ević,Šoltić, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Lukaček(62 i 67 sa 11m),Mario Matijević(35),Josip Birčić(72)i Dario mPohiba(77),gosti:Goran Ivanović(28)i Dražen Borbaš(61).

Dinamo (Č) - Sloga (Z)         4 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Selenić,Valent,Benko, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(33 i 47),Denis Vurdelja(11)i David Gabrić(69),gosti:Alen Dedaj(12 i 26)i Danijel Jurlina(65).

Slavonija - Miholjac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Božić,Žabčić F.,Mataković, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Kristijan Ojurović(10 sa 11m)i Marko Peretin(89),gosti:/.

Kozice - Standard         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kemper,Đurasek,Žabčić M., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Medved(51)i Darkon Rakoš(57), gosti:/. LISTA STRIJELACA:21 zgoditak:Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),17 Zgoditaka:Mario Jozić(Ćeralije),15 zgoditaka: Dario Gracek (Mladost-Bakić),14 zgoditaka:Alen Dedaj(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20152371-32 47
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20142451-17 44
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 19132459-20 41
4. Slavonija SladojevciSlavonija 2086635-30 30
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1992834-33 29
6. DOŠK DolciDOŠK 1974828-37 25
7. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 19811028-38 25
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1973925-30 24
9. Orešac OrešacOrešac 19801138-61 24
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1964934-36 22
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 20631143-49 21
12. Kozice KoziceKozice 20531230-49 18
13. Tehničar CabunaTehničar 19241326-70 9 (-1)

Sljedeće kolo

Standard - Slavonija, Nova Šarovka, 10.5.2015. u 17,oo
Dinamo (Č) - Miholjac, Četekovac, 10.5.2015. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 10.5.2015. u 17,oo
Orešac - Ćeralije, Orešac, 10.5.2015. u 17,oo
Mladost (B) - Tehničar, Bakić, 10.5.2015. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - DOŠK, Čađavica, 10.5.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.