Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 21. kola

Borova - Standard         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gebaj,Palčić,Nikolić, delegat: I.Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Samuel Spudić(11),Marko Doležal (14)i Dario Podnar(85),gosti:/.

Tehničar - DOŠK         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Čović, delegat: Vencl
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antun Stupar(12),Sinan Nika(42)i Stevo Stupar(70),gosti:/.

Sloga (Z) - Crnac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Sertić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(53 i 67),Ante Kundid(10) i David Bušljeta(75),gosti:/.

Ćeralije - Munja         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Rakitničan, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Čović(78),gosti:Matej Grgurić(15 sa 11m).

Plavi - Mladost (B)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Szebenji,Loparac M.,Kos, delegat: Minauf
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Krešimir Pipić(23 i 35)i Krunoslav Pipić(61 i 75),gosti:/.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20172160-16 53
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 20143356-31 45
3. Borova BorovaBorova 20142447-20 44
4. Crnac CrnacCrnac 20123551-22 39
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 20731044-43 24
6. Munja Veliki RastovacMunja 20731026-35 24
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 20721125-45 23
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20711240-47 22
9. Tehničar CabunaTehničar 20621229-41 20
10. DOŠK DolciDOŠK 20531233-48 18
11. Plavi Jugovo PoljePlavi 21521430-69 17
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 112099-33 6

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Munja, Bakić, 3.6.2018. u 17,3o
Ćeralije - Sloga (Z), Voćin, 3.6.2018. u 14,3o
Crnac - Tehničar, Crnac, 3.6.2018. u 17,3o
DOŠK - Borova, Dolci, 3.6.2018. u 17,3o
Standard - Mladost (Mi), Nova Šarovka, 3.6.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.