Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 20. kola

Miholjac - Kozice         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Stojković,Benko,Kiris, delegat: Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Krešimir Rastija(23),Patrik Fotez(64)i Ivan Mlinarić(70),gosti:/.

Sloga (Z) - Slavonija         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kemper,Vidović F.,Žabčić M., delegat: Holeš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Danijel Jurlina(31)Alen Dedaj(78), gosti:Matija Vencl(10)i Silvijo Gumbarević(65).

Orešac - Dinamo (Č)         2 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Ugarković,Žabčić F.,Marošević, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ante Slavić(48 sa 11m)i Josip Starek(88),gosti:Bojan Kujević(15 i 28),Marinko Jaklić(20 i 33)i Mateo Hrkač(58).

Mladost (B) - Mladost (Mi)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Minauf D.,Mataković, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Škrlin(66),gosti:Nikola Markanović(20)i Dubravko Zebec(74).

Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Valent,Pigler, delegat: Jelić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(28 sa 11m)iBorna Kokorić(43),gosti:/.

DOŠK - Tehničar         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Đurasek,Minauf M., delegat: Tot
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Stipo Kolar(15),gosti:Vinko Brdarić(23)i Kristijan Bičanić(90). LISTA STRIJELACA:16 zgoditaka:Danko Šimunić(Mladost-Čađavica)i Mario Jozić(Ćeralije),15 zgoditaka:Dario Gracek (Mladost-Bakić),13 zgoditaka:Bojan Kujević (Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 19142367-29 44
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19132444-16 41
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 18122458-20 38
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1976633-30 27
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1882829-31 26
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1881928-36 25
7. DOŠK DolciDOŠK 1974828-37 25
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1873825-28 24
9. Orešac OrešacOrešac 18801036-56 24
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1864831-32 22
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 19631043-48 21
12. Kozice KoziceKozice 19431228-49 15
13. Tehničar CabunaTehničar 18241225-63 9 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar, Čađavica, 3.5.2015. u 16,3o
Ćeralije - Mladost (B), Voćin, 3.5.2015. u 16,3o
Mladost (Mi) - Orešac, Miljevci, 3.5.2015. u 16,3o
Dinamo (Č) - Sloga (Z), Četekovac, 3.5.2015. u 16,3o
Slavonija - Miholjac, Sladojevci, 3.5.2015. u 16,3o
Kozice - Standard, Kozice, 3.5.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.