Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 20. kola

Borova - Tehničar         11 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Rakitničan,Jakupec,Škudar, delegat: Miklošević
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :A. Vuzem (11),Obžetić (28,45,68,75),Holec (55,76,86),A. Stupar (57),Pipić 78). Gosti :Matovina (18 autogol).

Mladost (Mi) - Ćeralije         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Valent,Šiljković, delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Zebec (14),Pejazić (17,86),Rupčić (48,55). Gosti /.

Mladost (B) - Zrinski (NB)         5 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević,Pravda, delegat: Vencl
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći :Prpić(46,85),Hamaček (48,90)Dmitrović (77). Gosti :Kurtić (14),Kastaneti (55),Vukalović(56),Kolembus (68).

Munja - Kozice         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Szebenji,Tkalac,Smutni, delegat: Tot
Gledatelja 60. Strijelci : Domaći :/. Gosti :Mijatović (35),Rončević(90).

DOŠK - Crnac         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Stojnović,Oklopčić,Nikolić, delegat: Grabovac
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Marijan Velić (19,74). Gosti :Šalković (48),Ciglar (77).*** LISTA STRIJELACA***32 gola Obžetić Darko (1 KU) (NK"Borova") 25 Rupčić Florijan (1 KU) (Mladost) 24 Ciglar Danijel (5 KU) (Crnac) 22 Ibričić Hrvoje (2 KU) (Mladost) 15 Holec Tomislav (NK"Borova") Zebec Danijel (Mladost) 14 Gabud Vedran (1 KU) (Standard) Perić Franjo (Ćeralije) Pipić Krešimir (NK"Borova") 13 Stupar Antun (NK"Borova") 11 Marić Tilen (4 KU) (DOŠK) 10 Vukalović Toni (Zrinski)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 18160286-12 48
2. Borova BorovaBorova 18132399-17 41
3. DOŠK DolciDOŠK 18115248-20 38
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 18112549-28 35
5. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1892747-42 29
6. Crnac CrnacCrnac 1982950-56 26
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 1881939-52 25
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1873838-41 24
9. Munja Veliki RastovacMunja 19301614-69 9
10. Kozice KoziceKozice 18221414-90 8
11. Tehničar CabunaTehničar 18131411-68 6

Sljedeće kolo

Crnac - Standard, Crnac, 26.5.2019. u 17:30
Ćeralije - DOŠK, Ćeralije, 26.5.2019. u 17:30
Tehničar - Mladost (Mi), Cabuna, 26.5.2019. u 17:30
Zrinski (NB) - Borova, Nova Bukovica, 26.5.2019. u 17:30
Kozice - Mladost (B), Kozice, 26.5.2019. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.