Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 2. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Kozice         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Fabijanac,Kristić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Kovač(19),gosti: Josip Hetrih(42 i 81 sa 11m).

Standard - Ćeralije         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Hrženjak,Vidović F., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Toni Makar(52),gosti:Igor Marković(21)i Srećko Tunić(79). Zbog uređenja igrališta u Voćinu klubovi su se sporazumjeli da zamijene domaćinstva tako da će u jesenskom dijelu natjecanja domaćin biti NK Standard s u proljetnom dijelu natjecanja domaćin će biti NK Ćeralije.

Borova - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Gebaj,Pilinger, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(45),gosti:Antonio Dorčak(69).

Slavonija - Miholjac         5 : 4 ( 5 : 2 )
Suci: Lončar,Valent,Minauf M., delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Hodak(16 i 29),Igor Dunković(19),Matija Vencl(41)i Davor Cicvarić(42), gosti:Matej Hamaček(44 i 73),Zvonko Gerenčir(17) i Ivan Hamaček(77).

Tehničar - DOŠK         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Jugović,Ević, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(20),Kristijan Bičanič(82)i Antun Stupar(86),gosti:Dominik Turković (8)i Tilen Marić(90).

Orešac - Sloga (Z)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vencl,Mataković,Lješćak, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Divković(18 i 66)i Brane Jugović(88),gosti:Danijel Jurlina(60 sa 11m). LISTA STRIJELACA: 4 zoditka : Igor Dunković (Slavonija),3 zgoditka : Toni Hrgović(Standard), Alen Hodak(Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 22009-5 6
2. Tehničar CabunaTehničar 21104-3 4
3. Kozice KoziceKozice 21103-2 4
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21102-1 4
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21016-3 3
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 21017-5 3
7. Orešac OrešacOrešac 11003-1 3
8. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 21016-6 3
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 21012-2 3
10. Borova BorovaBorova 20112-3 1
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 10013-6 0
12. DOŠK DolciDOŠK 20023-7 0
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20022-8 0

Sljedeće kolo

Kozice - Orešac, Kozice, 6.9.2015. u 17,oo
DOŠK - Mladost 1930 (Čađ), Dolci, 6.9.2015. u 17,oo
Miholjac - Tehničar, Gornji Miholjac, 6.9.2015. u 17,oo
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 6.9.2015. u 17,oo
Standard - Borova, Nova Šarovka, 6.9.2015. u 17,oo
Mladost (B) - Ćeralije, Bakić, 6.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.