Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 2. kola

Ćeralije - Dinamo (Č)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kemper,Pigler,Ramić, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Jozić(20 i 29 sa 11m)i Valentino Tašić(71),gosti:Antonio Dorčak(47).

Tehničar - Slavonija         5 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Matić,Vinovrški,Moslavac, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Kristijan Bičanić(10 i 55),Dejan Radovanović(38 sa 11m i 90)i Franjo Brekalo(65), gosti:Drago Zdelar(16 i 35),Marko Novaković(18)i Sanjin Gumbarević(48 nsa 11m).

DOŠK - Kozice         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Stojković,Vidović F., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(75)i Marin Tanasić(80), gosti:Boris Zagorac(36).

Mladost 1930 (Čađ) - Standard         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Stojnović,Szebenji,Biškupović, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(38)i Marko Mudri(61),gosti:/.

Mladost (B) - Miholjac         7 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Brdarić M.,Žabčić M., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Matej Hamaček(22 i 73),Darijo Gracek(57 i 59),Juro Škrobić(64),Ivan Hamaček(70 sa 11m)i Kristijan Budimir(86),gosti:Krešimir Rastija (4)i Jovica Beneš(20 sa 11m).

Orešac - Sloga (Z)         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Blažević T.,Čubrlo,Žabčić F., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Starek(7 i 19)i Renato Karačić(6),gosti:/. LISTA STRIJELACA:3 zgoditka:Kristijan Bičanić (Tehničar)i Mario Jozić(Ćeralije),2 zgoditka: Danijel Kubatov(Mladost-Bakić),Franjo Brekalo (Tehničar),Dejan Radovanović(Tehničar),Drago Zdelar(Slavonija),Matej Hamaček(Mladost-Bakić), Dario Gracek(Mladost-Bakić),Josip Starek(Orešac)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (B) BakićMladost (B) 22009-3 6
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22004-1 6
3. Tehničar CabunaTehničar 21107-6 4
4. Orešac OrešacOrešac 11003-0 3
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 21014-3 3
6. Slavonija SladojevciSlavonija 21016-6 3
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 21014-4 3
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 21012-2 3
9. DOŠK DolciDOŠK 21012-3 3
10. Kozice KoziceKozice 20113-4 1
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10011-3 0
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20021-5 0
13. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 20023-9 0

Sljedeće kolo

Miholjac - Orešac, Gornji Miholjac, 7.9.2014. u 17,oo
Standard - Mladost (B), Nova Šarovka, 7.9.2014. u 17,oo
Kozice - Mladost 1930 (Čađ), Kozice, 7.9.2014. u 17,oo
Slavonija - DOŠK, Sladojevci, 7.9.2014. u 17,oo
Dinamo (Č) - Tehničar, Četekovac, 7.9.2014. u 17,oo
Mladost (Mi) - Ćeralije, Miljevci, 7.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.