Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 19. kola

Standard - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Mesarić,Oklopčić, delegat: Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Hrgetić(29),gosti:Robert Šomođi(24 i 65)i Mario Jozić(56).

Ćeralije - Slavonija         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Mataković, delegat: Tot
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Tašić(40 i 85)i Tomislav Tunić (79),gosti:Matija Vencl(53).

Mladost (B) - Tehničar         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Božić,Selenić,Minauf M., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Hamaček(47),gosti:Dejan Janže(9)i Antun Stupar(56).

Mladost (Mi) - Orešac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Žabčić,Vajnhal, delegat: Burcar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Pohiba(60,72 i 86),Marin Ivček(26)i Mario Habuš(45),gosti:/.

Miholjac - Sloga (Z)         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Stojković,Gebaj,Benko, delegat: Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Milenko Beneš(43),gosti:Jurica Kiris(3),Danijel Jurlina(32),David Bušljeta(35), Denis Velić(77)i Bojan Kušar(80).

DOŠK - Kozice         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ević,Vencl,Đurasek, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Šorman(55)i Mario Muha(74), gosti:Darko Rakoš(25). LISTA STRIJELACA:22 gola:Darko Obžetić(Borova), 15 golova:Mario Jozić(Mladost-Čađavica),13 golova: Matija Vencl(Slavonija),Ivan Mujić(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18142260-22 44
2. Slavonija SladojevciSlavonija 18121550-26 37
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 18102638-21 32
4. Borova BorovaBorova 1793540-30 30
5. Orešac OrešacOrešac 1791735-28 28
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1890938-34 27
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1881935-36 25
8. Tehničar CabunaTehničar 1864822-35 22
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1762922-33 20
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1762937-58 20
11. DOŠK DolciDOŠK 1854931-41 19
12. Kozice KoziceKozice 17421127-52 14
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 17241134-53 10

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 24.4.2016. u 16,3o
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 24.4.2016. u 16,3o
Orešac - Standard, Orešac, 24.4.2016. u 16,3o
Kozice - Miholjac, Kozice, 24.4.2016. u 16,3o
Tehničar - Ćeralije, Cabuna, 24.4.2016. u 16,3o
Slavonija - Borova, Sladojevci, 24.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.