Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 19. kola

Ćeralije - DOŠK         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Minauf D.,Vencl, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Miroslav Tomić(11 sa 11m i 77), Josip Perić(44),Mario Jozić(46),Igor Marković(83)i Anđelko Jaković(86),gosti_/.

Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 7 ( 1 : 3 )
Suci: Fabijanac,Puškarić,Vidović F., delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Silvio Matota(45),gosti:Danko Šimunić(19 sa 11m,48 i 84),Ivan Barukčić(2 i 72), Antonio Martinčević(26)i Martin Piskać(89).

Dinamo (Č) - Mladost (B)         7 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Kemper,Szebenji,Gebaj, delegat: Ličina
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(5,44 i 76),Bojan Kujavić(10,67 i 83)i Darijo Lončarek(12),gosti: Darijo Gracek(55).

Slavonija - Orešac         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Stojković,Mesarić,Benko, delegat: I.Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matija Vencl(15 i 86),Davor Cicvarić(26 i 81)i Marko Peretin(55),gosti:Tomislav Hanzlić(58)i Ante Slavić(66 sa 11m).

Kozice - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Pigler,Mataković, delegat: Stipanić
Gladatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Matija Kiris(68).

Standard - Miholjac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Medved,Kokorić, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Toni Makar(14 sa 11m)i Robert Grgić(80),gosti:Dražen Kocić(40)i Jovica Beneš(86). LISTA STRIJELACA:16 zgoditaka:Mario Jozić(Ćeralije), 15 Zgoditaka:Danko Šimunić(Mladost-Čađavica)i Dario Gracek(Mladost-Bakić),12 zgoditaka:Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 18132362-27 41
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 17122358-18 38
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18122442-16 38
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1875631-28 26
5. DOŠK DolciDOŠK 1874727-35 25
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1873825-28 24
7. Orešac OrešacOrešac 1780934-51 24
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1772827-30 23
9. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1771925-36 22
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1763829-30 21
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 1863942-46 21
12. Kozice KoziceKozice 18431128-46 15
13. Tehničar CabunaTehničar 17141223-62 6 (-1)

Sljedeće kolo

Miholjac - Kozice, Gornji Miholjac, 26.4.2015. u 16,3o
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 26.4.2015. u 16,3o
Orešac - Dinamo (Č), Orešac, 26.4.2015. u 16,3o
Mladost (B) - Mladost (Mi), Bakić, 26.4.2015. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije, Čađavica, 26.4.2015. u 16,3o
DOŠK - Tehničar, Dolci, 26.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.